• listopad 2019

26 listopada - Rozstrzygnięcie konkursu "Sensoryczny Miś"

W ramach obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. "Sensoryczny Miś". Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, powstało wiele oryginalnych prac, spośród których trudno było wyłonić zwycięzcę. Komisja konkursowa wyróżniła niektóre prace dyplomem, ale nagrody za włożony wysiłek rozdano wszystkim uczestnikom. Gratulacje!

21 listopada 2019 - Dzień Życzliwości u "Żabek" i "Pszczółek"

Nasze najmłodsze przedszkolaki dowiedziały się, co to znaczy być "życzliwym" dzięki zajęciom przeprowadzonym przez Panią Psycholog Katarzynę Grotek. Na podstawie scenek odgrywanych przez starszych kolegów ze szkoły, maluchy nauczyły się oceniać różne zachowania, a na koniec wraz z wychowawczyniami zrobiły serduszka życzliwości.

18 i 19 listopada 2019 - Warsztaty pszczelarskie

Ostatnio w naszym przedszkolu zaroiło się od pszczół! Nie było się jednak czego bać, bo pszczoły przyjechały z Panem Pszczelarzem, który opowiedział dzieciom o życiu tych owadów, pokazał, jak zbudowany jest ul, opowiedział o znaczeniu pszczół w przyrodzie. Przedszkolaki dowiedziały się też o ciekawostek o miodzie, którego mogły spróbować. To były ciekawe i słodkie zajęcia…

13 listopada 2019 r. - Przedstawienie grupy 0a pt. "Święto niepodległości"

Grupa 0a z okazji Święta 11 listopada przygotowała występ dla dzieci z pozostałych grup. Tego dnia wszyscy zgromadzili się w sali gimnastycznej, by wysłuchać patriotycznych wierszy i piosenek w wykonaniu naszych wychowanków. Panował bardzo uroczysty nastrój, przedszkolaki z podziwem obserwowały starania kolegów i koleżanek, którzy na koniec zostali nagrodzeni gromkimi brawami.