• Ramowy plan dnia

• Ramowy plan dnia w oddziale przedszkolnym
          w Szkole Podstawowej nr 350 w Warszawie
          na rok szkolny 2020/2021

Rodzaj zajęć

7:00-8:30

Schodzenie się dzieci. Praca indywidualna lub w zespole z zachowanie dystansu. Zabawy dowolne w kącikach zainteresowań. Ćwiczenia poranne.
          Czynności higieniczne/dezynfekcja rąk

8:30-9:00

Śniadanie. Wietrzenie Sali

9:00-12:00

Zajęcia dydaktyczne, będące realizacją wybranych treści
          z programu wychowania przedszkolnego.  Aktywność twórcza dziecka (plastyczna, muzyczna lub ruchowa). Zabawy dowolne.

II śniadanie. Czynności higieniczne.

Czas na świeżym powietrzu , zabawy dowolne lub inspirowane przez nauczyciela – gry i zabawy ruchowe, terenowe, obserwacje przyrodnicze, spacery. Czynności higieniczne/dezynfekcja rąk.

12:00-12:30

Obiad.

Wietrzenie Sali. Mierzenie Temperatury

12:30-14:30

Czynności higieniczne/dezynfekcja rąk.

Odpoczynek (słuchanie bajek, opowiadań, wierszy, muzyki relaksacyjnej). Zajęcia rozwijające uzdolnienia dzieci (plastyczne, muzyczne, teatralne). Zabawy dowolne. Praca indywidualna lub
          w zespołach z zachowaniem dystansu. Utrwalenie tematu dnia – pogadanka . Zabawy ruchowe. Przy sprzyjających warunkach zabawy na powietrzu. Czynności higieniczne.

14:30-15:00

Podwieczorek. Wietrzenie Sali

15:00-17:30

Aktywności własna dzieci. Praca indywidualna. Podsumowanie z dziećmi wydarzeń dnia. Prace porządkowe. Przy sprzyjających warunkach zabawy na powietrzu.

UWAGA! Ramowy rozkład dnia jest tylko ramą dnia i może ulec zmianie ze względu na: różne warunki pogodowe, wizyty gości w szkole, uroczystości, spotkania, krótszy lub przedłużający się czas realizacji ośrodka tematycznego, prace zdalna.