• luty 2020

6 lutego - Spotkanie z klasą 3e w ramach Obchodów Dni Armii Krajowej

W pierwszym tygodniu lutego w naszej szkole odbywały się Obchody Dni Patrona. Uczniowie z wielu klas brali w tym czasie udział w uroczystościach związanych
          z Armią Krajową. Grupę "Jeżyków" odwiedziła z tej okazji klasa 3e, która zaśpiewała przedszkolakom utwór "Warszawskie dzieci" i przekazała informacje o Armii Krajowej. Dziękujemy starszym kolegom za owocne spotkanie.

6 lutego - Wycieczka "Jeżyków" do Muzeum Sportu

Zima w tym roku nie dopisuje, ale nie przeszkodziło to dzieciom z grupy "Jeżyki"
        w poznaniu zimowych dyscyplin sportowych. Stało się to możliwe dzięki wycieczce do Muzeum Sportu, gdzie przedszkolaki poznały historię łyżwiarstwa, narciarstwa czy saneczkarstwa. Duże zainteresowanie dzieci wzbudziła też wystawa wszystkich medali, jakie zdobyli Polscy sportowcy w różnych zawodach sportowych. Jesteśmy dumni z naszych rodaków.

5 lutego - Występ przedszkolaków na sali gimnastycznej

Z okazji Dnia Babci i Dziadka przedszkolaki z grupy "Kangurki" i "Jeżyki" przygotowały występy, które odbyły się na sali gimnastycznej. Cztero- i pięciolatki recytowały wierszyki, śpiewały i tańczyły dla naszych miłych gości. Pierwszy raz w życiu miały też możliwość mówić do mikrofonu! Pomimo tremy nasi wychowankowie bardzo dobrze poradzili sobie
        z tym dużym artystycznym wyzwaniem.