• wrzesień 2019

23 września 2019 r. - Warsztaty literackie "Poznajemy Alberta Albertsona"

Dzisiejsze warsztaty inspirowane były książkami o przedszkolaku Albercie Albertsonie. Dzieci poznały serię wydawniczą, której bohater bardzo przypomina im ich samych, ich własne zachowania i emocje. Na pamiątkę dzisiejszego spotkania każda grupa dostała jedną książeczkę z przygodami chłopca, a każde dziecko swój własny plakat z Albertem.

11 września 2019 r. - Warsztaty pt. "Fruwający magnes"

W środę w naszym przedszkolu odbyły się pierwsze z cyklu zajęć związanych z eksperymentowaniem. Dzięki zajęciom o fruwającym magnesie dzieci poznały zjawisko zachodzące pomiędzy biegunami magnesu, dowiedziały się, że niektóre rzeczy się przyciągają i odpychają, a inne w ogóle nie reagują na pole magnetyczne. Eksperymentowanie jest takie ciekawe…

3 września 2019 r. - Rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego

Nasze przedszkole powiększyło się w tym roku o dwie grupy młodszych dzieci, które zapraszamy do sal na parterze. Sale starszych grup znajdują się na pierwszym piętrze. Wszystko już gotowe. Czekamy na Was przedszkolaki!