•  

        Nauczyciele pracujący w SP nr 350

        LP.

        nazwisko i imię

        specjalność

        1.  

        Barbara Bednarczyk

        język polski

        1.  

        Judyta Beńko

        1.  

        Katarzyna Bukalska

        1.  

        Natalia Kwaczyńska

        1.  

        Małgorzata Leśny

        1.  

        Małgorzata Łyczek-Świderska

        1.  

        Emilia Niedziałek

        1.  

        Małgorzata Osiak

        1.  

        Justyna Sikorska-Boruc

        1.  

        Izabela Soból-Kaluga

        1.  

        Anna Szypura

        1.  

        Monika Turska

        1.  

        Marek Tyde

        1.  

        Amelia Wichowicz

         

        1.  

        Ida Bartosik

        język angielski

        1.  

        Anna Bień

        1.  

        Marta Brejnak

        1.  

        Maria Górecka

        1.  

        Agnieszka Izdebska-Wojna

        1.  

        Katarzyna Kuna

        1.  

        Magdalena Nowak

        1.  

        Anna Nowakowska

        1.  

        Marta Parol

        1.  

        Justyna Pietrzak-Górska

        1.  

        Krzysztof Słomiński

        1.  

        Dorota Soszyńska

        1.  

        Elwira Turyk

        1.  

        Monika Winecka

         

        1.  

        Aleksandra Grzywacz

        język hiszpański

        1.  

        Dorota Nagłowska

         

        1.  

        Beata Łukasiewicz

        język niemiecki

         

        1.  

        Agnieszka Biniewska-Weremczuk

        matematyka

        1.  

        Bożena Bujas

        1.  

        Przemysław Czarkowski

        1.  

        Katarzyna Dobrogowska

        1.  

        Lucyna Hilla

        1.  

        Justyna Kulpita

        1.  

        Magdalena Michalak

        1.  

        Anna Orlińska

        1.  

        Magdalena Ośko

        1.  

        Agnieszka Szewczyk

        1.  

        Grażyna Urbanowska

        1.  

        Anna Warzocha

        1.  

        Aleksandra Żebrowska

         

        1.  

        Anna Gonciarz

        bibliotekarstwo

        1.  

        Ewa Maciąg

        1.  

        Marta Tokarska

        1.  

        Bogusława Wieczorek

         

        1.  

        Katarzyna Krasowska

        biologia, przyroda

        1.  

        Barbara Łobacz-Gryz

        1.  

        Luiza Racinowska-Kalata

        1.  

        Agnieszka Topór

        1.  

        Beata Tulej

         

        1.  

        Luiza Racinowska-Kalata

        chemia

        1.  

        Grażyna Urbanowska

         

        1.  

        Ewa Drabik

        doradztwo zawodowe

         

        1.  

        Włodzimierz Stańczak

        edukacja dla bezpieczeństwa

         

        1.  

        Joanna Rzępała

        etyka

         

        1.  

        Agnieszka Biniewska-Weremczuk

        fizyka

        1.  

        Justyna Kulpita

        1.  

        Magdalena Ośko

        1.  

        Grażyna Urbanowska

         

        1.  

        Barbara Łobacz-Gryz

        geografia

        1.  

        Sebastian Pychyński

        1.  

        Beata Tulej

         

        1.  

        Barbara Śmieszchalska

        historia, historia i społeczeństwo

        1.  

        Małgorzata Tupalska

        1.  

        Monika Turska

        1.  

        Bogusława Zienkiewicz-Sasin

        1.  

        Edyta Żaczek-Podawca

         

        1.  

        Katarzyna Dobrogowska

        informatyka, zajęcia komputerowe

        1.  

        Aneta Lisowska

        1.  

        Rafał Lisowski

        1.  

        Magdalena Malinowska

        1.  

        Edyta Semak

        1.  

        Krzysztof Słomiński

        1.  

        Anna Warzocha

         

        1.  

        Katarzyna Antoniak

        muzyka

        1.  

        Anna Krawczyk-Zagrodzka

        1.  

        Marta Romańczuk

         

        1.  

        Katarzyna Antoniak

        plastyka

        1.  

        Anna Krawczyk-Zagrodzka

        1.  

        Agata Rak

        1.  

        Ilona Wdowiak-Zelent

         

        1.  

        Iwona Bojda

        religia

        1.  

        Damian Hass

        1.  

        Małgorzata Janus

        1.  

        Jacek Robak

        1.  

        Katarzyna Szwacińska

         

        1.  

        Anna Karos-Bakun

        szachy

        1.  

        Jarosław Kopeć

         

        1.  

        Katarzyna Antoniak

        technika

        1.  

        Anna Krawczyk-Zagrodzka

        1.  

        Agata Rak

         

        1.  

        Barbara Śmieszchalska

        wiedza o społeczeństwie

        1.  

        Małgorzata Tupalska

         

        1.  

        Iwona Bojda

        wychowanie do życia w rodzinie

        1.  

        Monika Kozoń

        1.  

        Iwona Pasoń

         

        1.  

        Jan Bernard

        wychowanie fizyczne

        1.  

        Małgorzata Busiło

        1.  

        Halina Kady-Mazur

        1.  

        Aleksandra Kiersznicka

        1.  

        Jarosław Kopeć

        1.  

        Barbara Kruczyk-Skiba

        1.  

        Róża Mazur

        1.  

        Iwona Pasoń

        1.  

        Jarosław Słoń

        1.  

        Włodzimierz Stańczak

        1.  

        Piotr Wróblewski

         

        1.  

        Urszula Adamczuk

        edukacja wczesnoszkolna

        1.  

        Magdalena Breńska-Robak

        1.  

        Beata Cieślak

        1.  

        Agnieszka Foryś

        1.  

        Katarzyna Grotek

        1.  

        Agnieszka Izdebska-Wojna

        1.  

        Martyna Jaworska

        1.  

        Danuta Kowalska

        1.  

        Iwona Krakowiak

        1.  

        Teresa Kulik

        1.  

        Jolanta Marcinkiewicz

        1.  

        Kaja Piórkowska

        1.  

        Joanna Słowińska

        1.  

        Luiza Świątek

        1.  

        Agata Tomala

        1.  

        Magdalena Torbińska

        1.  

        Bożena Walkowicz

        1.  

        Katarzyna Wójcicka

         

        1.  

        Maria Dregiel

        wychowanie przedszkolne

        1.  

        Ewelina Gnatkowska

        1.  

        Katarzyna Gumowska

        1.  

        Łucja Jastrzębska

        1.  

        Ewa Karlicka

        1.  

        Maja Komorowska

        1.  

        Katarzyna Ligęza

        1.  

        Anna Łaziuk

        1.  

        Dagmara Orlikowska

        1.  

        Aleksandra Ozdarska

        1.  

        Magdalena Pietrak

        1.  

        Izabela Salamon

        1.  

        Izabela Wnorowska

         

        1.  

        Anna Adamczyk

        wychowawcy świetlicy

        1.  

        Ewelina Chrzanowska

        1.  

        Paulina Fusiek

        1.  

        Magdalena Gronowska

        1.  

        Lidia Gumkowska

        1.  

        Joanna Jaźwińska

        1.  

        Paulina Kolasa

        1.  

        Monika Kozoń

        1.  

        Barbara Moszyńska

        1.  

        Klaudia Niemira

        1.  

        Aleksandra Nowak-Krok

        1.  

        Ewa Majcher

        1.  

        Joanna Pepłowska-Piątkowska

        1.  

        Tomasz Podgórski

        1.  

        Anna Poławska

        1.  

        Wiesława Rzedzicka

        1.  

        Krystyna Sikora

        1.  

        Małgorzata Szczęsna

        1.  

        Sylwia Szczęsna

        1.  

        Joanna Urbaniak

        1.  

        Zofia Wieczorek

         

        1.  

        Agata Bochnacka

        nauczyciele wspomagający i współorganizujący naukę

        1.  

        Justyna Chorąży

        1.  

        Agnieszka Drewnowska

        1.  

        Beata Gadomska

        1.  

        Anna Jarosz

        1.  

        Kinga Kalbarczyk-Smarż

        1.  

        Urszula Kolankowska

        1.  

        Ewa Kwiecień

        1.  

        Ewelina Mucha

        1.  

        Emilia Oyrzanowska

        1.  

        Magdalena Rudolf

        1.  

        Natalia Tabor

         

        1.  

        Małgorzata Bojanko

        specjaliści

        1.  

        Katarzyna Bukalska

        1.  

        Katarzyna Czopik

        1.  

        Marta Deka

        1.  

        Ewa Drabik

        1.  

        Lesiak Renata

        1.  

        Monika Materek-Wackowska

        1.  

        Ewa Michalak-Wietrzychowska

        1.  

        Agnieszka Ostasz

        1.  

        Magdalena Półtorak

        1.  

        Aniela Presko

        1.  

        Magdalena Strzałkowska-Białas

        1.  

        Paulina Węgierek

        1.  

        Agnieszka Witczak