• Od marca ubiegłego roku szkolnego działania Bibliomaniaków praktycznie ustały.W tym czasie prawdopodobnie dużo czytacie i możecie polecić innym ciekawe książki.

Proponujemy nowe karty recenzji - w których rysunek przeważa nad treścią pisaną:

Wystarczy kliknąć w poniższy formularz, aby go wydrukować. Później można uzupełnić każde pole zgodnie ze wskazówką i przesłać na adres biblioteki biblszkolped@wp.pl

Polecone przez Was książki pokażemy innym  w wirtualnej galerii na stronie Internetowej szkoły. Tam po obejrzeniu będziecie mogli zagłosować na najfajniejszą recenzję.

powyżej po lewej stronie wzór pustej i po prawej stronie już wypełnionej karty recenzji, gdzie rysunek przeważa nad treścią pisaną