• REGULAMIN DZIELNICOWEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

Bemowo i liście? Oczywiście!

3 – 17 października 2022 r.

Organizacja i czas trwania konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 350 w Warszawie ul. Irzykowskiego 1a.

2. Osobami odpowiedzialnymi za przeprowadzenie konkursu są Agata Tomala i Agnieszka Wojna.

3. Celem konkursu jest:

• zaprezentowanie i promowanie naszej dzielnicy jako miejsca przyjaznego dzieciom i kolorowego,

• popularyzacja fotografii wśród uczniów najmłodszych klas jako środka wyrazu artystycznego,

• poznawania swojego najbliższego otoczenia.

1. Czas trwania konkursu 3 - 17 października 2022 r.

Zasady konkursu:

1. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów klas I – III bemowskich Szkół Podstawowych.

2. Przystąpienie do konkursu następuje przez zgłoszenie pracy fotograficznej.

3. Przystępując do konkursu uczestnik akceptuje regulamin konkursu.

4. Do konkursu mogą być zgłoszone tylko fotografie wykonane osobiście przez ucznia.

5. Uczestnik zgłasza do konkursu jedno zdjęcie prezentujące miejsce na Bemowie, które pasuje według młodego artysty-fotografika do tematu „Bemowo i liście? Oczywiście!”

6. Zdjęcia nie mogą przedstawiać osób.

7. Wykonane zdjęcie należy wysłać na adres konkurs.sp350@eduwarszawa.pl
            W temacie wiadomości proszę wpisać nazwę konkursu, imię i nazwisko dziecka, nr szkoły i klasę (np. Dzielnicowy konkusr fotograficzny, Monika Nowak SP 123 kl. 2b);
            format JPEG,

8. Prace należy przesyłać do 17 października 2022 r.

Rozstrzygnięcie konkursu

1. Prace zostaną ocenione przez komisję w składzie powołanym przez organizatora.

2. Decyzje komisji są ostateczne i nie ma od nich odwołania.

3. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 22 października 2022 r.

4. Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 350 (sp350.edupage.org) oraz Facebooku Szkoły Podstawowej nr 350.

5. Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe.

6. Nagrody zostaną przekazane do sekretariatu szkoły, do której uczęszczają laureaci.

7. Nagrodzone zdjęcia będą zaprezentowane na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 350 na pokonkursowej wystawie.

Postanowienia końcowe

1. Wzięcie udziału w konkursie (przesłanie prac) jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie danych osobowych uczestnika.

2. Regulamin jest na stronie internetowej organizatora.