• WYWIADÓWKI 2020/2021

        (wtorki, środy i czwartki)


        UWAGA

        W zebraniu uczestniczy tylko jeden z rodziców.
        Obowiązuja zasady reżimu sanitarnego.

         


        8.09.2020 r. - wtorek - g. 17.30-18.00 (tylko oddziały przedszkolne)
        9.09.2020 r. -
        środa - g. 17.30-18.00
        10.09.2020 r. -
        czwartek - g. 17.30-18.30

         

        1.12.2020 r. - wtorek - g. 17.30-18.00 (tylko oddziały przedszkolne)

        2.12.2020 r. - środa - g. 17.30-18.30
        3.12.2020 r. -
        czwartek - g. 17.30-18.30


         

        13.01.2021 r. - środa - g. 18.00-18.30 (tylko klasy 1-3)
        14.01.2021 r. -
        czwartek - g. 18.00-18.30 (tylko klasy 1-3)

         

        9.03.2021 r. - wtorek - g. 17.30-18.00 (tylko oddziały przedszkolne)

        10.03.2021 r. - środa - g. 17.30-18.30
        11.03.2021 r. -
        czwartek - g. 17.30-18.30

         

        11.05.2021 r. - wtorek - g. 17.30-18.00 (tylko oddziały przedszkolne)

        12.05.2021 r. - środa - g. 17.30-18.30
        13.05.2021 r. -
        czwartek - g. 17.30-18.30

         

         

        Szczegóły
         

         

        PRZYDZIAŁ SAL NA ZEBRANIA Z RODZICAMI
         


        oddziały przedszkolne
        nowy budynek
         

        grupa

        dzień tygodnia

        godzina

        sala

        Motylki 3-latki

        wtorek

        18.00

        006

        Żabki 4-latki

        wtorek

        17.30

        007

        Pszczółki 4-latki

        wtorek

        18.00

        012

        Misie 5-latki

        wtorek

        17.30

        001

        Kangurki 5-6-latki

        wtorek

        18.00

        106

        0a 6-latki

        wtorek

        17.30

        107

        0b 6-latki

        wtorek

        17.30

        114

         

         

         

        klasy 1-3

        nowy budynek 
         

        klasa

        dzień tygodnia/ godzina

        dzień tygodnia/ godzina

        sala

        1a

         

        czwartek 18.00

        206

        1b

        środa 18.00

         

        222

        1c

         

        czwartek 18.00

        222

        1d

         

        czwartek 18.00

        204

        1e

        środa 18.00

         

        204

        2a

        środa 18.30

         

        220

        2b

         

        czwartek 18.00

        220

        2c

        środa 18.00

         

        221

        2d

         

        czwartek 18.30

        205

        2e

         

        czwartek 18.30

        221

        3a

        środa 18.30

         

        203

        3b

         

        czwartek 18.30

        207

        3c

        środa18.30

         

        205

        3d

         

        czwartek 18.30

        203

        3e

        środa 18.30

         

        207

         


         

        klasy 4-8

        stary budynek

         

                   1 – początek zebrania – godz. 17.30

                  2 – początek zebrania – godz. 18.00

                  W zebraniu uczestniczy tylko jeden z rodziców. Obowiązuja zasady reżimu sanitarnego.
         

         

        KLASA

        WYCHOWAWCA

        SALA

        środa

        czwartek

        1.  

        4a

        p. Beata Gadomska

        116

        1

         

        1.  

        4b

        p. Natalia Kwaczyńska

        115

         

        1

        1.  

        4c

        p. Anna Karos-Bakun

        133

        1

         

        1.  

        4d

        p. Natalia Tabor

        112

        2

         

        1.  

        4e

        p. Maria Górecka

        110

        1

         

        1.  

        5a

        p. Izabela Soból-Kaluga

        227

        2

         

        1.  

        5b

        p. Judyta Beńko

        013

         

        1

        1.  

        5c

        p. Magdalena Rudolf

        128

        2

         

        1.  

        5d

        p. Grażyna Urbanowska

        134

         

        2

        1.  

        5e

        p. Małgorzata Osiak

        130

         

        2

        1.  

        6a

        p. Agnieszka Biniewska-Weremczuk

        238

        2

         

        1.  

        6b

        p. Anna Orlińska

        012

        1

         

        1.  

        6c

        p. Magdalena Malinowska

        016

        2

         

        1.  

        6d

        p. Róża Mazur

        017

         

        2

        1.  

        6e

        p. Amelia Wichowicz

        242

        1

         

        1.  

        6f

        p. Anna Warzocha

        246

        2

         

        1.  

        6g

        p. Bogusława Zienkiewicz-Sasin

        111

         

        1

        1.  

        6h

        p. Marta Romańczuk

        133

         

        1

        1.  

        7a

        p. Magdalena Ośko

        216

         

        1

        1.  

        7b

        p. Małgorzata Busiło

        232

        1

         

        1.  

        7c

        p. Katarzyna Bukalska

        227

         

        2

        1.  

        7d

        p. Edyta Żaczek-Podawca

        225

        1

         

        1.  

        7e

        p. Katarzyna Antoniak

        208

        1

         

        1.  

        7f

        p. Barbara Kruczyk

        217

         

        2

        1.  

        7g

        p. Monika Turska

        210

         

        1

        1.  

        7h

        p. Aleksandra Żebrowska

        254

         

        2

        1.  

        8a

        p. Agnieszka Szewczyk

        221

         

        1

        1.  

        8b

        p. Luiza Racinowska-Kalata

        212

        1

         

        1.  

        8c

        p. Justyna Sikorska-Boruc

        243

         

        2

        1.  

        8d

        p. Agata Rak

        203

         

        1

        1.  

        8e

        p. Aleksandra Kiersznicka

        217

        2

         

        1.  

        8f

        p. Beata Tulej

        251

         

        2

        1.  

        8g

        p. Iwona Pasoń

        254

        2