• WYWIADÓWKI 2019/2020

      (wtorki, środy i czwartki)


      11.09.2019 r. - g. 18.00 (I tura)
      12.09.2019 r. - g. 18.00 (II tura)

       

      6.11.2019 r. - g. 18.00 (I tura)
      7.11.2019 r. - g. 18.00 (II tura)

       

      14.01.2020 r. - g. 18.00 (oddziały przedszkolne)
      15.01.2020 r. - g. 18.00 (I tura)
      16.01.2020 r. - g. 18.00 (II tura)

       

      31.03.2020 r. - g. 18.00 (oddziały przedszkolne)
      1.04.2020 r. - g. 18.00 (I tura)
      2.04.2020 r. - g. 18.00 (II tura)

      Wywiadówki w terminach kwietniowych nie odbędą się.
       

      Wywiadówki w terminach czerwcowych:

      1 i 2.06.2020 r. - g. 17.00-19.30 (on-line w aplikacji Teams)
      3 i 4.06.2020 r. - g. 17.00-19.30 (w szkole)

       

      Szczegóły
       

       

      PRZYDZIAŁ SAL NA ZEBRANIA Z RODZICAMI
       

      klasy 1-3

      środy godz. 18.00

      nowy budynek

       

      klasa

      wychowawczyni

      sala

      1a

      p. Iwona Krakowiak

      220

      1c

      p. Danuta Kowalska

      221

      2b

      p. Beata Cieślak

      207

      2c

      p. Teresa Kulik

      205

      3c

      p. Martyna Jaworska

      206

      3d

      p. Agnieszka Izdebska-Wojna

      204

      3f

      p. Luiza Świątek

      222

       

      klasy 1-3
      czwartki godz. 18.00

      nowy budynek

       

      klasa

      wychowawczyni

      sala

      1b

      p. Jolanta Marcinkiewicz

      220

      1d

      p. Bożena Walkowicz

      205

      1e

      p. Urszula Adamczuk

      221

      2a

      p. Joanna Słowińska

      203

      2d

      p. Magdalena Torbińska

      103

      2e

      p. Agnieszka Foryś

      207

      3a

      p. Magdalena Breńska-Robak

      206

      3b

      p. Agata Tomala

      204

      3e

      p. Katarzyna Grotek

      222

      klasy 4-8

      środy godz. 18.00

      stary budynek

       

      klasa

      wychowawczyni

      sala

      4a

      p. Izabela Soból-Kaluga

      112

      4b

      p. Judyta Beńko

      110

      4c

      p. Magdalena Rudolf

      128

      4d

      p. Grażyna Urbanowska

      134

      4e

      p. Małgorzata Osiak

      130

      5a

      p. Agnieszka Biniewska-Weremczuk

      116

      5b

      p. Anna Orlińska

      012

      5c

      p. Magdalena Malinowska

      016

      5d

      p. Róża Mazur

      017

      5e

      p. Amelia Wichowicz

      221

      5f

      p. Anna Warzocha

      115

      5g

      p. Bogusława Zienkiewicz-Sasin

      111

      5h

      p. Marta Romańczuk

      133

      6a

      p. Anna Szypura

      216

      6b

      p. Małgorzata Busiło

      232

      6c

      p. Katarzyna Bukalska

      227

      6d

      p. Barbara Bednarczyk

      225

      6e

      p. Katarzyna Antoniak

      208

      6f

      p. Barbara Kruczyk

      251

      6g

      p. Monika Turska

      210

      6h

      p. Barbara Łobacz-Gryz

      246

      7a

      p. Agnieszka Szewczyk

      221

      7b

      p. Luiza Racinowska-Kalata

      013

      7c

      p. Justyna Sikorska-Boruc

      243

      7d

      p. Agata Rak

      203

      7e

      p. Aleksandra Kiersznicka

      204

      7f

      p. Beata Tulej

      2s

      7g

      p. Iwona Pasoń

      254

      8a

      p. Małgorzata Tupalska

      217

      8b

      p. Anna Karos-Bakun

      238

      8c

      p. Barbara Śmieszchalska

      242

      8d

      p. Anna Bień

      235