• Plan dnia

        • PIĄTEK 17.07.2020 

           

          Grupa 1                           sala 06                                               

          Godz. 

          7.30 -8.30 - zajęcia programowe w grupach 

          8.30 - 9.00 - śniadanie w sali 

          9.00 - 10.00 - zajęcia programowe z wychowawcą 

          10.00- 11.30 -  Dzikoprzygoda – “Przygoda z poszukiwaniem skarbów” Park Górczewska 

          11.30 - 12.00 - Zajęcia programowe z wychowawcą 

          12.00 - 13.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

          13.05 - 13.35 - Obiad + podwieczorek (stołówka stary budynek) 

          13.35 - 15.30 - wyjście na plac zabaw/boisko 

          15.30 - 17.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

           

           

          Grupa 3                         sala 015                                            

          Godz. 

          7.30 -8.30 - zajęcia programowe w grupach 

          8.30 - 9.00 - śniadanie w sali 

          9.00 - 10.00 - zajęcia programowe z wychowawcą 

          10.00- 11.30 -  Dzikoprzygoda – “Przygoda z poszukiwaniem skarbów” Park Górczewska 

          11.30 - 12.00 - Zajęcia programowe z wychowawcą 

          12.00 - 12.30 - Obiad + podwieczorek (stołówka stary budynek) 

          13.00 - 14.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

          14.00 - 15.30 - zajęcie programowe z wychowawcą/wyjście na plac zabaw/boisko 

          15.30 - 17.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

           

           

          Grupa 4                        sala 016                                         

          Godz. 

          7.30 -8.30 - zajęcia programowe w grupach 

          8.30 - 9.00 - śniadanie w sali 

          9.00 - 10.00 - Zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          10.00 - 11.00 - Zajęcia muzyczno – ruchowe, sala 208 

          11.00 - 12.00 - Zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          12.05 - 13.35 - Obiad + podwieczorek (stołówka stary budynek) 

          14.00 - 15.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

          13.15- 15.30 - Zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          15.30 - 17.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

           

            

          Grupa 5                       sala 017                                       

          Godz. 

          7.30 -8.30 - zajęcia programowe w grupach 

          8.30 - 9.00 - śniadanie w sali 

          9.00 - 10.00 - zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          10.00 - 11.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

          11.00 - 12.00 - Zajęcia muzyczno-ruchowe, sala 208 

          12.00 - 13.00 - zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          13.00 - 13.30 Obiad + podwieczorek (stołówka stary budynek) 

          13.30 - 15.30 - zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          15.30 - 17.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

           

           

          Grupa 6                      sala 111                                     

          Godz. 

          7.30 -8.30 - zajęcia programowe w grupach 

          8.30 - 9.00 - śniadanie w sali 

          9.00 - 10.00 - Zajęcia muzyczno – ruchowe, sala 208 

          10.00 - 11.00 - Zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          11.00 - 12.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

          12.35 - 13.05 - Obiad + podwieczorek (stołówka stary budynek) 

          13.00 - 15.00 - zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          15.00 - 17.00 - Gry i zabawy świetlicowe/plac zabaw 

           


           

          Grupa 7                   sala 112                                     

          Godz. 

          7.30 -8.30 - zajęcia programowe w grupach 

          8.30 - 9.00 - śniadanie w sali 

          9.00 - 10.00 - zajęcia programowe z wychowawcą 

          10.00 - 11.00 - Zajęcia muzyczno-ruchowe, sala 208  

          11.00 - 12.00 Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna  

          12.00 - 13.00 - zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          13.15 - 13.45 - Obiad + podwieczorek (stołówka stary budynek) 

          13.45 - 15.30 - zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          15.30 - 17.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

            

           

           

          Grupa 8                   sala 115                                     

          Godz. 

          7.30 -8.30 - zajęcia programowe w grupach 

          8.30 - 9.00 - śniadanie w sali 

          9.00 - 11.00 - Zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          11.00 - 12.00 - Warsztaty – ekologiczne kule kąpielowe, sala 203 

          12.15 - 12.45 - Obiad + podwieczorek (stołówka stary budynek) 

          13.00 - 14.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

          14.00 - 15.30 - Zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          15.30 - 17.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

           


           

          Grupa 9                   sala 116                                     

          Godz. 

          7.30 -8.30 - zajęcia programowe w grupach 

          8.30 - 9.00 - śniadanie w sali 

          9.00 - 10.00 - Zajęcia muzyczno-ruchowe, sala 208 

          10.00 - 12.00 - Zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          12.00 - 13.00 - Warsztaty – ekologiczne kule kąpielowe sala 203 

          13.30 - 14.00 Obiad + podwieczorek (stołówka stary budynek) 

          14.00 - 15.30 - Zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          15.30 - 17.00 - Gry i zabawy świetlicowe/plac zabaw 

           

           

          Grupa 10                   sala 128                                   

          Godz. 

          7.30 -8.30 - zajęcia programowe w grupach 

          8.30 - 9.00 - śniadanie w sali 

          9.00 - 10.00 - zajęcia z wychowawcą,  

          10.00 - 13.30 - Basen – Pingwinek 

          13.45 - 14.15 - Obiad + podwieczorek (stołówka stary budynek) 

          14.05 - 16.00 - Zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          16.00 - 17.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

           


           

          Grupa 11                   sala 130                                   

          Godz. 

          7.30 -8.30 - zajęcia programowe w grupach 

          8.30 - 9.00 - śniadanie w sali 

          9.00 - 10.00 Warsztaty – ekologiczne kule kąpielowe, sala 203 

          10.00 - 11.30 - Fundacja Bez Wizy – A to Ci historia! 

          12.10 - 12.40- Obiad + podwieczorek (stołówka stary budynek) 

          14.00 - 15.00 Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

          15.00 - 16.00 - Zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          16.00 - 17.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

           

           

           

          Grupa 12                  sala 133                                 

          Godz. 

          7.30 -8.30 - zajęcia programowe w grupach 

          8.30 - 9.00 - śniadanie w sali 

          9.00 - 10.00 - zajęcia z wychowawcą,  

          10.00 - 11.00 - Warsztaty – ekologiczne kule kąpielowe, sala 203 

          11.00 - 12.00 - Zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          12.00 - 13.30 - Fundacja Bez Wizy – A to Ci historia! 

          13.40 - 14.10 - Obiad + podwieczorek (stołówka stary budynek) 

          14.05 - 16.00 - Zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          16.00 - 17.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

           

          CZWARTEK 16.07.2020 

           

          Grupa 1                           sala 06                                               

          Godz. 

          7.30 -8.30 - zajęcia programowe w grupach 

          8.30 - 9.00 - śniadanie w sali 

          9.00 - 10.00 - Warsztaty – ekologiczne kule kąpielowe sala 203 

          10.30 - 12.0Zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          12.00 - 13.00 - KARATE, sala Yawara 

          13.10 - 13.40 - Obiad + podwieczorek (stołówka stary budynek) 

          13.40 - 15.00 - Zajęcia programowe z wychowawcą 

          15.00 - 16.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

          16.00 - 17.00 - Gry i zabawy świetlicowe/plac zabaw 

           

           

          Grupa 3                         sala 015                                            

          Godz. 

          7.30 -8.30 - zajęcia programowe w grupach 

          8.30 - 9.00 - śniadanie w sali 

          9.00 - 10.00 - Zajęcia programowe z wychowawcą 

          10.00- 11.00 - Warsztaty – ekologiczne kule kąpielowe sala 203 

          11.00 - 12.00 - Zajęcia programowe z wychowawcą 

          12.00 - 12.30 - Obiad + podwieczorek (stołówka stary budynek) 

          12.30 - 14.00 - Zajęcia programowe z wychowawcą 

          14.00 - 15.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

          15.00 - 17.00 - Gry i zabawy świetlicowe/plac zabaw 

           

           

          Grupa 4                        sala 016                                         

          Godz. 

          7.30 -8.30 - zajęcia programowe w grupach 

          8.30 - 9.00 - śniadanie w sali 

          9.00 - 11.00 - Zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          11.00 - 12.00 - Warsztaty – ekologiczne kule kąpielowe, sala 203 

          12.15 - 12.45 - Obiad + podwieczorek (stołówka stary budynek) 

          13.00 - 14.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

          14.00 - 15.30 - Zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          15.30 - 17.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

           

           

           

          Grupa 5                       sala 017                                       

          Godz. 

          7.30 -8.30 - zajęcia programowe w grupach 

          8.30 - 9.00 - śniadanie w sali 

          9.00 - 10.00 - Karate, sala Yawara 

          10.00 - 12.00 - zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          12.00 - 13.00 - Warsztaty – ekologiczne kule kąpielowe, sala 203 

          13.15 - 13.45 - Obiad + podwieczorek (stołówka stary budynek) 

          13.45 - 15.30 - zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          15.30 - 17.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

           


           Grupa 6                      sala 111                                     

          Godz. 

          7.30 -8.30 - zajęcia programowe w grupach 

          8.30 - 9.00 - śniadanie w sali 

          9.00 - 10.00 - zajęcia programowe z wychowawcą/ plac zabaw 

          10.00- 11.0KARATE, sala Yawara 

          11.00 - 12.00 Warsztaty – ekologiczne kule kąpielowe, sala 203 

          12.05 - 12.35 - Obiad + podwieczorek (stołówka stary budynek) 

          13.35 - 15.00 - Dzikoprzygoda – “Przygoda z poszukiwaniem skarbów” Park Górczewska 

          15.00 - 17.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

           


           

          Grupa 7                   sala 112                                     

          Godz. 

          7.30 -8.30 - zajęcia programowe w grupach 

          8.30 - 9.00 - śniadanie w sali 

          9.00 - 10.00 - KARATE, sala Yawara  

          10.00 - 11.30 - Zajęcia programowe z wychowawcą 

          11.30 - 12.00 - Obiad + podwieczorek (stołówka stary budynek) 

          12.0- 13.00 - Warsztaty – ekologiczne kule kąpielowe, sala 203 

          13.35 - 15.00 - Dzikoprzygoda – “Przygoda z poszukiwaniem skarbów” Park Górczewska 

          15.00 - 17.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

           


           

           

          Grupa 8                   sala 115                                     

          Godz. 

          7.30 -8.30 - zajęcia programowe w grupach 

          8.30 - 9.00 - śniadanie w sali 

          9.00 - 11.00 - Zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          11.00 - 12.00 – Karate, sala Yawara 

          12.30 13.00 - Obiad + podwieczorek (stołówka stary budynek) 

          13.00 - 15.00 - Zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          15.00 - 16.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

          16.00 - 17.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

           

           

          Grupa 9                   sala 116                                     

          Godz. 

          7.30 -8.30 - zajęcia programowe w grupach 

          8.30 - 9.00 - śniadanie w sali 

          9.00 - 10.00 – zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          10.00 - 11.00 - Karate, sala Yawara 

          11.30 - 13.00 - Wyjście do Parku Górczewska 

          13.00 - 13.30 - Obiad + podwieczorek (stołówka stary budynek) 

          13.35 - 15.00 - Zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          15.00 - 17.00 - Gry i zabawy świetlicowe/plac zabaw 

           


           

          Grupa 10                   sala 128                                   

          Godz. 

          7.30 -8.30 - zajęcia programowe w grupach 

          8.30 - 9.00 - śniadanie w sali 

          9.00 - 13.30 - Wyjście do Zoo 

          13.30 - 14.00 - Obiad + podwieczorek (stołówka stary budynek) 

          14.00 - 15.00 Zajęcia ruchowe, sala Yawara 

          15.00 - 16.00 - Zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          16.00 - 17.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

           

           

           

          Grupa 11                   sala 130                                   

          Godz. 

          7.30 -8.30 - zajęcia programowe w grupach 

          8.30 - 9.00 - śniadanie w sali 

          9.00 - 13.30 - Wyjście do ZOO 

          13.35 - 14.05 Obiad + podwieczorek (stołówka stary budynek) 

          14.05 - 16.00 - Zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          16.00 - 17.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

           

            

           

          Grupa 12                  sala 133                                 

          Godz. 

          7.30 -8.30 - zajęcia programowe w grupach 

          8.30 - 9.00 - śniadanie w sali 

          9.00 - 13.30 - Wyjście do ZOO 

          13.40 - 14.10 - Obiad + podwieczorek (stołówka stary budynek) 

          14.10 - 16.00 - Zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          16.00 - 17.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

           


                                           


          ŚRODA 15.07.2020 

           

          Grupa 1                           sala 06                                               

          Godz. 

          7.30 -8.30 - zajęcia programowe w grupach 

          8.30 - 9.00 - śniadanie w sali 

          9.00 - 10.00 - Robotyka – “Zegary sala 217 

          10.30 - 11.30 – Teatr Igraszka sala 02 

          12.00 - 12.30 - Obiad + podwieczorek (stołówka stary budynek) 

          13.00 - 15.00 - Zajęcia programowe z wychowawcą 

          15.00 - 16.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

          16.00 - 17.00 - Gry i zabawy świetlicowe/plac zabaw 

           

           

          Grupa 3                         sala 015                                            

          Godz. 

          7.30 -8.30 - zajęcia programowe w grupach 

          8.30 - 9.00 - śniadanie w sali 

          9.00 - 10.15 - Zajęcia programowe z wychowawcą 

          10.15- 11.15 - Robotyka – “Zegary” sala 217 

          11.30 - 12.30 - Teatr Igraszka sala 02 

          12.30 - 13.00 - Obiad + podwieczorek (stołówka stary budynek) 

          13.00 - 14.00 - Zajęcia programowe z wychowawcą 

          14.00 - 15.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

          15.00 - 17.00 - Gry i zabawy świetlicowe/plac zabaw 

           

          Grupa 4                        sala 016                                         

          Godz. 

          7.30 -8.30 - zajęcia programowe w grupach 

          8.30 - 9.00 - śniadanie w sali 

          9.00 - 10.30 - Zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          10.30 - 11.30 - Teatr Igraszka sala 02 

          11.30 - 12.30 - Robotyka – “Zegary” sala 217 

          12.45 - 13.15 - Obiad + podwieczorek (stołówka stary budynek)

          14.00 - 15.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

          15.00 - 16.00 - Zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          16.00 - 17.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

           

          Grupa 5                       sala 017                                       

          Godz. 

          7.30 -8.30 - zajęcia programowe w grupach 

          8.30 - 9.00 - śniadanie w sali 

          9.00 - 13.00 - zajęcia programowe z wychowawcą 

          10.30 - 11.30 - Teatr Igraszka sala 02 

          11.30 - 12.00 - zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          12.05 -12.35 - Obiad + podwieczorek (stołówka stary budynek) 

          12.45 - 13.45 - Robotyka – “Zegary” sala 217 

          13.45 - 15.30 - zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          15.30 - 17.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

           

           

          Grupa 6                      sala 111                                     

          Godz. 

          7.30 -8.30 - zajęcia programowe w grupach 

          8.30 - 9.00 - śniadanie w sali 

          9.00 - 10.00 - zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          10.00 - 11.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

          11.30 - 12.30 – Teatr Igraszka sala 02 

          12.35 - 13.05 - Obiad + podwieczorek (stołówka stary budynek) 

          13.00 - 15.00 - zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          15.00 - 16.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

          16.00 - 17.00 - Gry i zabawy świetlicowe/plac zabaw 

           

          Grupa 7                   sala 112                                     

          Godz. 

          7.30 -8.30 - zajęcia programowe w grupach 

          8.30 - 9.00 - śniadanie w sali 

          9.00 - 10.00 – Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

          10.00 - 11.30 - zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          11.30 - 12.30 - Teatr Igraszka sala 02 

          12.40 - 13.10 - Obiad + podwieczorek (stołówka stary budynek) 

          13.10 - 15.00 - Zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          15.00 - 17.00 - Gry i zabawy świetlicowe/plac zabaw 

            

           

          Grupa 8                   sala 115                                     

          Godz. 

          7.30 -8.30 - zajęcia programowe w grupach 

          8.30 - 9.00 - śniadanie w sali 

          9.00 - 10.30 - Zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          10.30 - 11.30 - Teatr Igraszka sala 02 

          12.00 - 13.00 – Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

          13.00 - 13.30 - Obiad + podwieczorek (stołówka stary budynek) 

          13.00 - 15.00 - Zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          15.00 - 17.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

           

           

          Grupa 9                   sala 116                                     

          Godz. 

          7.30 -8.30 - zajęcia programowe w grupach 

          8.30 - 9.00 - śniadanie w sali 

          9.00 - 10.00 – Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

          10.00 - 11.30 - zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          11.30 - 12.30 - Teatr Igraszka sala 02 

          13.05 - 13.35 - Obiad + podwieczorek (stołówka stary budynek) 

          13.35 - 15.00 - Zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          15.00 - 17.00 - Gry i zabawy świetlicowe/plac zabaw 

           

          Grupa 10                   sala 128                                   

          Godz. 

          7.30 -8.30 - zajęcia programowe w grupach 

          8.30 - 9.00 - śniadanie w sali 

          9.00 - 10.00 - Zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          10.00 - 13.00 - Podchody – Park Górczewska 

          13.10 - 13.40 - Obiad + podwieczorek (stołówka stary budynek) 

          14.00 - 16.00 - Zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          16.00 - 17.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

           

          Grupa 11                   sala 130                                   

          Godz. 

          7.30 -8.30 - zajęcia programowe w grupach 

          8.30 - 9.00 - śniadanie w sali 

          9.00 - 10.00 - zajęcia z wychowawcą,  

          10.00 - 13.30 - Basen – Pingwinek 

          13.30 - 14.00- Obiad + podwieczorek (stołówka stary budynek) 

          14.05 - 16.00 - Zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          16.00 - 17.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

           

           

          Grupa 12                  sala 133                                 

          Godz. 

          7.30 -8.30 - zajęcia programowe w grupach 

          8.30 - 9.00 - śniadanie w sali 

          9.00 - 10.00 - zajęcia z wychowawcą,  

          10.00 - 13.30 - Basen – Pingwinek 

          13.35 - 14.05 - Obiad + podwieczorek (stołówka stary budynek) 

          14.05 - 16.00 - Zajęcia programowe z wychowawcą/plac zabaw 

          16.00 - 17.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

           

          WTOREK 14.07.2020 

           

          Grupa 1                           sala 06                                               

          Godz. 

          7.30 -8.30 - zajęcia programowe w grupach 

          8.30 - 9.00 - śniadanie w sali 

          9.00- 10.00 - GRY XXL - holl II piętro 

          10.00 - 12.00 - zajęcia z wychowawcą, zapoznanie nowych uczestników z regulaminem akcji “Lato w mieście”, szkołą i jej terenem oraz wytycznymi i procedurami w związku z COVID -19 

          12.00 -12.30 Obiad + podwieczorek (stołówka stary budynek) 

          12.30 -13.00 - Zajęcia programowe z wychowawcą 

          13.00 - 14.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

          14.00 - 17.00 - Gry i zabawy świetlicowe/plac zabaw 

           

           

          Grupa 3                         sala 015                                            

          Godz. 

          7.30 -8.30 - zajęcia programowe w grupach 

          8.30 - 9.00 - śniadanie w sali 

          9.00 - 10.00 - Teatrzyk - “Legendy Tatr”, sala 02 

          10.00- 11.00 - GRY XXL - holl II piętro 

          11.00 - 12.00 - zajęcia z wychowawcą, zapoznanie nowych uczestników z regulaminem akcji “Lato w mieście”, szkołą i jej terenem oraz wytycznymi i procedurami w związku z COVID -19 

          12.05 - 12.35 - Obiad + podwieczorek (stołówka stary budynek) 

          12.40 - 13.00 - Zajęcia programowe z wychowawcą 

          13.00 - 14.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

          14.00 - 17.00 - Gry i zabawy świetlicowe/plac zabaw 

           

          Grupa 4                        sala 016                                         

          Godz. 

          7.30 -8.30 -