• _______________

        •  

           

          WYCHOWAWCY W ŚWIETLICY I PRZYDZIAŁ SAL

           

           

           

          KLASA

          IMIĘ I NAZWISKO WYCHOWAWCY

          SALA

          1a

          Zofia Wieczorek

          02

          1b

          Ewelina Chrzanowska

          02

          1c

          Małgorzata Kauszel

          016

          1d

          Natalia Kwaczyńska

          02

          1e

          Tomasz Podgórski

          016

          1f

          Joanna Jaźwińska

          02

          2a

          Wiesława Rzedzicka

          06

          2b

          Paulina Kolasa

          06

          2c

          Patrycja Koprowska

          06

          2d

          Zofia Surmacz, Barbara Moszyńska

          06

          2e

          Maja Komorowska

          06

          3a

          Anna Karos-Bakun

          203

          3b

          Magdalena Tusińska

          017

          3c

          Renata Lesiak

          203

          3d

          Paulina Węgierek

          017

          3e

          Judyta Beńko

          227

          3f

          Bożena Pieniążek

          227

          3g

          Magdalena Gronowska

          227

          3h

          Ewa Kraśkiewicz

          227

          3k

          Małgorzata Łyczek- Świderska

          Aldona Kania

          203

          3j

          Monika Kozoń

          203

          Klasy 4

          Krystyna Sikora, Bogusława Zienkiewicz-Sasin,

          Marta Romanowicz, Beata Łukasiewicz,

          Ewa Majcher

          Klub

           

    • Kontakty

      • Zespół Szkół nr 48 w Warszawie
      • sp350@edu.um.warszawa.pl
      • mtyde@wp.pl
      • 22 664-61-93
      • ul. Irzykowskiego 1a sp350.edupage.org
      • rlisowski@edu.um.warszawa.pl
  • Galeria zdjęć

    • Świetlicowy Idol 2018
    • Łąka się błąka
    • Szkoła w Kamerunie
    • Wigilia z kombatantami
    • Jesienna poezja w świetlicy
    • Zapytaj o Polskę
    • Świetlicowy konkurs Mam Talent 2017
    • Ślubowanie klas pierwszych
    • Rusza świetlica
    • Rozpoczęcie roku szko. 2017/2018
    • UKS Irzyk wygrywa na Narodowym
    • Tadek Niejadek