•  

         

        Zajęcia pozalekcyjna rozwijające uzdolnienia i zainteresowania uczniów klas 4-8 Szkoły Podstawowej nr 350

        organizowane w roku szkolnym 2018/2019

        Nazwisko

        Imię

        Nazwa zajęć

        termin

        sala

        Antoniak

        Katarzyna

        Koło muzyczne uczniów klas 5

        piątek

        7 lekcja

        017

        Biniewska-Weremczuk

        Agnieszka

        Koło fizyczne

        poniedziałek

        7 lekcja

        203

        Biniewska-Weremczuk

        Agnieszka

        Koło matematyczne dla klas 4a i 4e

        środa 7 lekcja

        203

        Bednarczyk

        Barbara

        spotkania samorządu uczniowskiego szkoły podstawowej

        piątek 8 lekcja

        holl

        Busiło

        Małgorzata

        Zajęcia sportowe dla dziewcząt klas 4 w ramach SKS

        piątek

        8,9 lekcja

        SG

        Czarkowski

        Przemysław

        Koło matematyczne dla uczniów klas 4fg

        wtorek 7 lekcja

        115

        Czarkowski

        Przemysław

        Koło matematyczne dla uczniów klas 5

        poniedziałek

        6 lekcja

        116

        Grzywacz

        Aleksandra

        Koło języka hiszpańskiego dla klas 8

        poniedziałek

        8 lekcja

        038

        Grzywacz

        Aleksandra

        Koło języka hiszpańskiego dla klas 7

        czwartek

        8 lekcja

        038

        Hilla

        Lucyna

        Koło matematyczne dla klasy 8c

        czwartek

        7 lekcja

        216

        Kiersznicka

        Aleksandra

        Zajęcia sportowe dla dziewcząt klas 6 w ramach SKS

        czwartek

        7,8 lekcja

        SG

        Krawczyk-Zagrodzka

        Anna

        chór szkolny dla uczniów szkoły podstawowej

        środa

        7,8 lekcja

        133

        Kruczyk

        Barbara

        Zajęcia sportowe dla dziewcząt klas 7 i 8 w ramach SKS

        wtorek

        9,10 lekcja

        SG

        Kwaczyńska

        Natalia

        Koło teatralne dla klas 4ae

        Poniedziałek

         6 lekcja

        130

        Łobacz-Gryz

        Barbara

        Koło przyrodnicze z elementami GLOBE dla uczniów klas 4

        czwartek

        7 lekcja

        210

        Łobacz-Gryz

        Barbara

        Koło geograficzno-przyrodnicze dla uczniów klas 5dh

        wtorek 7 lekcja

        246

        Łukasiewicz

        Beata

        j. niemiecki – koło dla uczniów klas 5

        poniedziałek

        6 lekcja

        128

        Łukasiewicz

        Beata

        j. niemiecki – koło dla uczniów klas 6 (gr. początkująca)

        poniedziałek

        8 lekcja

        221

        Łukasiewicz

        Beata

        j. niemiecki – koło dla uczniów klas 6 (gr. zaawansowana)

        wtorek

        7 lekcja

        221

        Łukasiewicz

        Beata

        j. niemiecki – koło dla uczniów klas 7 (gr. zaawansowana)

        czwartek

        8 lekcja

        221

        Łukasiewicz

        Beata

        j. niemiecki – koło dla uczniów klas 7 (gr. początkująca)

        wtorek

        9 lekcja

        221

        Malinowska

        Magdalena

        Koło informatyczne z elementami robotyki dla uczniów klasy 4c

        wtorek

        7 lekcja

        252

        Malinowska

        Magdalena

        Koło informatyczne z elementami robotyki dla uczniów klasy 4d i 4g

        piątek

        7 lekcja

        252

        Malinowska

        Magdalena

        Koło informatyczne z elementami robotyki dla uczniów klasy 4e

        piątek

        8 lekcja

        252

        Mazur

        Róża

        Zajęcia sportowe dla dziewcząt klas 5 w ramach SKS

        czwartek

        7,8 lekcja

        SG

        Niedziałek

        Emilia

        spotkania samorządu uczniowskiego szkoły podstawowej

        piątek

        8 lekcja

        134

        Nowakowska

        Anna

        Koło czytelnicze w j. angielskim dla klas 5 i 6

        poniedziałek

        7 lekcja

        2s

        Orlińska

        Anna

        Koło matematyczne dla klas 4bc

        poniedziałek

        7 lekcja

         

        Orlińska

        Anna

        Koło matematyczne dla klas 4dh

        wtorek 1 lekcja

         

        Osiak

        Małgorzata

        Koło polonistyczne dla uczniów klasy 4bc

        czwartek

        7 lekcja

        232

        Pasoń

        Iwona

        Zajęcia sportowe dla chłopców klas 6 i 7 w ramach SKS

        środa

        8, 9 lekcja

        SG

        Racinowska-Kalata

        Luiza

        Klub Młodych Odkrywców – koło przyrodnicze z elementami GLOBE

        1 sobota w miesiącu

        212

        Racinowska-Kalata

        Luiza

        Koło biologiczne dla klas 8

        czwartek

        8 lekcja

        212

        Rak

        Agata

        „Art. Inspiracje” – koło plastyczne

        wtorek

        6 lekcja

        238

        Rak

        Agata

        „Art. Inspiracje” – koło plastyczne dla klas 4

        piątek

        7,8 lekcja

        238

        Robak

        Jacek

        Koło redakcyjne „Panorama Irzyka”

        poniedziałek

        8 lekcja

        134

        Romańczuk

        Marta

        Muzyczne gitary – zajęcia warsztatowe dla klasy 4h

        czwartek

        7 lekcja

        133

        Romańczuk

        Marta

        Muzyczne gitary – zajęcia warsztatowe dla klas 5 i 6

        środa 7 lekcja

        208

        Romańczuk

        Marta

        Muzyczne gitary – zajęcia warsztatowe dla klas 4bcf

        wtorek 7 lekcja

        133

        Rudolf

        Magdalena

        Koło myślograficzne

        czwartek

        7 lekcja

        242

        Sikorska-Boruc

        Justyna

        Koło języka włoskiego dla klas 6

        poniedziałek

        8 lekcja

        243

        Sikorska-Boruc

        Justyna

        Koło języka włoskiego dla klas 4

        środa

        7 lekcja

        243

        Słomiński

        Krzysztof

        Koło informatyczne dla klas

        4d i 4h

        środa 7 lekcja

        10

        Soból-Kaluga

        Izabela

        koło dziennikarskie

        poniedziałek

        8 lekcja

        227

        Soból-Kaluga

        Izabela

        Zajęcia warsztatowe „Mediacje szkolne”.

        Czwartek

         8, 9 lekcja

        227

        Stańczak

        Włodzimierz

        Zajęcia sportowe dla chłopców klas 4 i 5 w ramach SKS

        środa

        8, 9 lekcja

        SG

        Szewczyk

        Agnieszka

        matematyka dla bystrzaków – koło dla klas 6

        piątek

        1 lekcja

        (co drugi tydzień)

        221

        Szewczyk

        Agnieszka

        Origami matematyczne zajęcia innowacyjne dla klas 4-6

        piątek

        7 lekcja

        221

        Szypura

        Anna

        Zajęcia teatralne dla klas 5

        poniedziałek

        8 lekcja (co 2 tyg)

        012

        Tupalska

        Małgorzata

        wolontariat – spotkania formacyjne dla uczniów

        czwartek

        8 lekcja

        217

        Tupalska

        Małgorzata

        Koło historyczne

        środa 8 lekcja

        217

        Tulej

        Beata

        koło przyrodnicze dla klas 5 z elementami GLOBE

        poniedziałek

         7 lekcja

        251

        Tulej

        Beata

        koło geograficzne dla klas 8

        poniedziałek

        8 lekcja

        251

        Turska

        Monika

        „Dyskusyjny Klub Książki” dla uczniów klas 4-8

        czwartek

        7 lekcja

        016

        Urbanowska

        Grażyna

        koło matematyczne dla zainteresowanych uczniów klas 8

        czwartek

        8 lekcja

        204

        Urbanowska

        Grażyna

        koło chemiczne dla zainteresowanych uczniów klas 7 i 8

        poniedziałek

        8 lekcja

        204

        Urbanowska

        Grażyna

        Koło przyrodnicze w ramach Międzynarodowego programu GLOBE

        środa 8 lekcja

        204

        Warzocha

        Anna

        Koło robotyczne dla klasy 4a

        poniedziałek

         8 lekcja

        249

        Warzocha

        Anna

        Koło robotyczne dla klasy 4b

        piątek 6 lekcja

        249

        Warzocha

        Anna

        Koło robotyczne dla klasy 4f gr 1

        piątek 7 lekcja

        249

        Warzocha

        Anna

        Koło robotyczne dla klasy 5d

        i 4f gr 2

        wtorek 8 lekcja

        249

        Warzocha

        Anna

        Koło matematyczne dla klas

        5c i 5f

        wtorek 7 lekcja

        111

        Warzocha

        Anna

        Koło matematyczne dla klasy 6e

        czwartek

        6 lekcja

        112

        Winecka

        Monika

        j. angielski z multimediami

        czwartek

        8 lekcja

        236

        Zienkiewicz-Sasin

        Bogusława

        Koło historyczne dla uczniów klasy 4 g

        czwartek

        1 lekcja

        111

         

         

        Zajęcia pozalekcyjna wyrównujące szanse edukacyjne

        dla uczniów klas 4-8 Szkoły Podstawowej nr 350

        organizowane w roku szkolnym 2018/2019

        Nazwisko

        Imię

        Nazwa zajęć

        termin

        sala

        Biniewska-Weremczuk

        Agnieszka

        Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas 4

        wtorek 7 lekcja

        203

        Biniewska-Weremczuk

        Agnieszka

        Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas 8

        czwartek

        8 lekcja

        203

        Czarkowski

        Przemysław

        Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas 5

        poniedziałek

        7 lekcja

        116

        Górecka

        Maria

        Zajęcia otwartych drzwi z języka angielskiego dla klas 5

        środa 6 lekcja

        9

        Hilla

        Lucyna

        „Matematyka nie tylko dla orłów”– koło matematyczne dla klas 6

        środa 8 lekcja

        216

        Kuna

        Katarzyna

        Zajęcia wyrównujące poziom z j. angielskiego dla klas 4

        poniedziałek

        7 lekcja

        254

        Malinowska

        Magdalena

        Konsultacje informatyczne

        poniedziałek

        7 lekcja

        252

        Niedziałek

        Emilia

        Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego dla klas 7

        czwartek

        8 lekcja

        225a

        Ośko

        Magdalena

        Zajęcia podnoszące umiejętności matematyczne dla 5a, 5b, 4e

        wtorek

        7 lekcja

        128

        Ośko

        Magdalena

        Zajęcia podnoszące umiejętności matematyczne dla 7b, 4e

        czwartek 7.30

        128

        Racinowska-Kalata

        Luiza

        Zajęcia wyrównawcze z chemii

        czwartek

        0 lekcja

        212

        Sikorska-Boruc

        Justyna

        Zajęcia wyrównawczo-doskonaląco z j. polskiego dla klas 6c, 6g

        czwartek

        8 lekcja

        243

        Słomiński

        Krzysztof

        zajęcia dla uczniów klas 8 wyrównujące umiejętności

        z j. angielskiego

        poniedziałek

        8 lekcja

        235

        Soból-Kaluga

        Izabela

        zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne z j. polskiego dla klas 6b, 6e, 8b

        poniedziałek

        7  lekcja

        227

        Szewczyk

        Agnieszka

        Powtórka z matematyki – zajęcia wyrównawcze dla klas 6

        poniedziałek

        1 lekcja

        238

        Szewczyk

        Agnieszka

        Powtórka z matematyki – zajęcia wyrównawcze dla klas 6

        piątek

        1 lekcja

        (co drugi tydzień)

        221

        Szypura

        Anna

        Zajęcia wyrównujące poziom umiejętności z j. polskiego dla klas 5

        wtorek 7 lekcja

        012

        Turska

        Monika

        zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne z j. polskiego dla klasy 5g

        piątek 5 lekcja

        016

        Urbanowska

        Grażyna

        Konsultacje z chemii i matematyki dla klas 7 i 8

        wtorek 8 lekcja

        204