• czerwiec 2019

14 czerwca 2019 r. - Spektakl pt. "O dobrym Serungalu"

Ostatni przedszkolny teatrzyk w roku szkolnym 2018/2019 to historia ubogiego chłopca, którego dobroć i troska o zwierzęta zostaje nagrodzona przez króla. Mamy nadzieję, że każdy przedszkolak zapamiętał już, że dobro zawsze powraca.

14 czerwca 2019 r. - Zajęcia "Z Borsukiem bezpiecznie"

Wszystkie dzieci uczestniczyły dzisiaj w zajęciach profilaktycznych zorganizowanych przez Wydział Profilaktyki Społecznej w Warszawie. Naszym gościem była Pani policjantka, która przypomniała przedszkolakom o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących podczas wakacji. Można też było przymierzyć policyjną czapkę i dać zakuć się w kajdanki.

10 czerwca 2019 r. - Koty u Jeżyków

W poniedziałek grupę Jeżyków odwiedziły dwa koty. Poznaliśmy dwie kocie rasy: Maine Coon i kot europejski. Wiemy już, że nie wszystkie koty są takie same. Zwierzaki początkowo czuły się trochę skrępowane naszą obecnością, ale po chwili nabrały odwagi i zaczęły swobodnie spacerować po naszej sali. Pozwoliły się nawet pogłaskać tylu małym dłoniom! Dziękujemy za to spotkanie mamie Filipa M

4 czerwca 2019 r. - Pidżama Party

Trochę przedłużyło się świętowanie w naszym przedszkolu, bo we wtorek z okazji Dnia Dziecka mieliśmy Pidżamową Imprezkę. Cały ten dzień mogliśmy spędzić w pidżamkach. Budowaliśmy wieże z poduszek, a na koniec odbyła się prawdziwa bitwa na poduszki. Lubimy takie dni!

3 czerwca 2019 r. - Zabawy z okazji Dnia Dziecka

W poniedziałek, na naszym boisku odbyły się zabawy z okazji Dnia Dziecka. Tego dnia przyjechały panie animatorki, które dzięki muzyce, kolorowym pomponom i olbrzymim bańkom mydlanym wprawiły nasze przedszkolaki w fantastyczny nastój. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka!