Życzenia na koniec roku

        • Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Nauczyciele, Kochani Uczniowie,

        •  

          Czerwiec to czas niezwykle bogaty w nasze oczekiwania, plany i marzenia.

          W życiu szkoły to przede wszystkim czas podsumowania osiągnięć, sukcesów, zaangażowania uczniów i nauczycieli w proces dydaktyczno-wychowawczy.

          Jakie wyzwania udało się zrealizować naszym uczniom?

          W mijającym roku szkolnym uczniowie SP 350 odnieśli wiele sukcesów, z których możemy być dumni. Są laureatami wielu prestiżowych konkursów: międzynarodowych, ogólnopolskich, dzielnicowych. Systematycznie rozwijali swoje zdolności i rzetelnie zdobywali wiedzę.

          Gratuluję ambitnych osiągnięć Przedszkolakom, Uczniom i Nauczycielom.

          Wszystkim Uczniom dziękuję za wysiłek i zaangażowanie w zdobywanie nowych umiejętności. Doceniam Waszą pracę i nieocenione możliwości. Jestem przekonana, że w nowym roku szkolnym będziecie dbać o swój rozwój i angażować się w dalszą naukę.

          Serdecznie dziękuję całemu Gronu Pedagogicznemu za wytrwałą pracę w realizacji postawionych sobie celów, za życzliwość i uśmiech towarzyszący w codziennej pracy.

          Dla nas wszystkich już za chwilę rozpoczną się wakacje. Życzę zatem całej naszej społeczności – Uczniom, Rodzicom i Pracownikom szkoły – udanego wypoczynku, niezapomnianych przeżyć i beztroskich dni spędzonych w towarzystwie rodziny i przyjaciół.

          Moi Drodzy - wspaniałych wakacji i bezpiecznego powrotu do szkoły!

           

          Emilia Miecznikowska

          Dyrektor Szkoły