Nagrody dla najlepszych czytelników biblioteki
Nagrody dla najlepszych czytelników biblioteki
Koniec roku szkolnego to doskonała okazja do podsumowań i wyróżnienia uczniów, którzy przez cały rok chętnie odwiedzali bibliotekę szkolną oraz z pasją sięgali po książki. Z wielką przyjemnością wręczyliśmy nagrody naszym najlepszym czytelnikom, doceniając ich systematyczność, ciekawość świata i zamiłowanie do literatury.
Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym! Mamy nadzieję, że otrzymane upominki będą zachętą do dalszego rozwijania czytelniczych zainteresowań. Dziękujemy również wszystkim uczniom korzystającym z biblioteki – każda przeczytana książka to krok w stronę nowych odkryć, wiedzy i wyobraźni.
Życzymy wszystkim udanych, bezpiecznych wakacji oraz wielu inspirujących spotkań z książką. 📖☀️