• informacje

DYŻUR WAKACYJNY

14-31 SIERPNIA

Informacje dla rodziców:

1. Rodziców dzieci spoza naszej placówki prosimy o wydrukowanie i wypełnienie następujących dokumentów, a następnie dostarczanie ich do przedszkola pierwszego dnia pobytu dziecka na dyżurze:
          • KARTA WAKACYJNEGO PRZEDSZKOLAKA
          • OŚWIADCZENIE W PRZYPADKU BRAKU MOŻLIWOŚCI ZŁOŻENIA PODPISÓW PRZEZ OBOJE RODZICÓW/OPIEKUNÓW PRAWNYCH
          1. Rodziców dzieci z naszego przedszkola prosimy o poinformowanie nauczyciela, jeżeli dane dotyczące odbierania dziecka uległy zmianie.
          2. Przypominamy, że oddział przedszkolny w czasie dyżuru otwarty jest w godzinach 7.00-16.00
          3. Listy dzieci z podziałem na grupy będą wywieszone na tablicy ogłoszeń w przedszkolu. Przyprowadzając dziecko prosimy o sprawdzenie, w jakiej dziecko jest grupie, zajęcie wolnej szafki w szatni i odprowadzenie dziecka do odpowiedniej grupy.
          4. Dzieci muszą zabrać ze sobą:
          • Kapcie na zmianę
          • Ubranie na zmianę (w razie potrzeby – prosimy o pozostawienie w szatni)
          • Nakrycie głowy – czapka, kapelusz itp.
          • BIDON LUB BUTELKĘ Z WODĄ!
          1. Za wyżywienie w trakcie dyżuru wakacyjnego odpowiada firma „LINIA Promocja Zdrowego Stylu Życia”. W razie pytań dotyczących żywienia prosimy o kontakt z ajentem. Adres strony internetowej: www.liniapromocja.pl. Numer telefonu/adres email do kontaktu: 601-315-489 -  Jolanta Chłopecka, dietetyk – sprawy związane z żywieniem, diety itd. biuro@liniapromocja.pl