•  

          Zajęcia pozalekcyjne rozwijające uzdolnienia i zainteresowania uczniów klas 1-3 Szkoły Podstawowej nr 350

          organizowane w roku szkolnym 2019/2020

           

           

          Nazwisko  

           

          Imię    

          Nazwa zajęć     

          termin     

          sala 

          Adamczuk  

          Urszula 

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klasy 1e 

          piątek  

          8 lekcja 

          221 

          Breńska-Robak  

          Magdalena 

          Koło ortograficzne lekcja    

          wtorek 

           2 lekcja 

           048 

          Cieślak  

          Beata 

          Koło recytatorskie dla chętnych uczniów klasy 2b 

          poniedziałek 

          3 lekcja 

          06 

          Foryś  

          Agnieszka 

          Trening matematyczny - zajęcia wyrównawcze 

          wtorek 

          3 lekcja 

          06 

          Grotek  

          Katarzyna 

          Zajęcia czytelniczo-ortograficzne dla uczniów klasy 3e     

          wtorek  

          4 lekcja 

          06 

          Izdebska-Wojna  

          Agnieszka 

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klasy 3d  

          piątki  

          3 lekcja 

          sala gimnastyczna w nowym budynku 

          Izdebska-Wojna 

          Agnieszka 

           

          Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla klas 3 

          piątki  

          1 lekcja 

          patio 

          Jaworska  

          Martyna 

          Zajęcia wyrównawcze dla zainteresowanych uczniów klasy 3c 

          piątek  

          4 lekcja 

          06 

          Kowalska  

          Danuta 

          Koło matematyczne dla klasy 1c 

          wtorek 

           3 lekcja 

          046 

          Krakowiak  

          Iwona 

          Koło matematyczne dla klasy 1a 

          środy  

          13.15-14.00 

          korytarz 

          Kulik  

          Teresa 

          Zajęcia wyrównawcze  

          środa 

          4 lekcja 

          06 

          Marcinkiewicz  

          Jolanta 

          Koło kodowanie na dywanie dla klasy 1c 

          środa  

          5 lekcja 

          06 

          Marcinkiewicz  

          Jolanta 

          Koło kodowanie na dywanie dla klasy 1e 

          czwartek  

           7 lekcja 

          06 

          Marcinkiewicz  

          Jolanta 

          Koło kodowanie na dywanie dla klasy 1b 

          piątek  

          3 lekcja 

          06 

          Marcinkiewicz  

          Jolanta 

          Koło wyrównawcze dla klasy 1b 

          piątek 

           2 lekcja 

          046 

          Słowińska  

          Joanna 

          Koło matematyczne dla uczniów klasy 2a  

          poniedziałek  

          3 lekcja  

          sala zabaw 

          Świątek  

          Luiza 

          Zajęcia wyrównawcze dla klasy 3f 

          środa 

           2 lekcja 

          118 

          Tomala  

          Agata 

          Zajęcia wyrównawcze dla klasy 3b 

          wtorek  

          2 lekcja 

          sala gimnastyczna 

          Tomala  

          Agata 

          Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze 

          wtorek  

          1lekcja 

          sala gimnastyczna 

          Torbińska  

          Magdalena 

          Zabawne liczby 

          wtorek  

          3 lekcja 

          hol 

          Torbińska  

          Magdalena 

          Zajęcia wyrównawcze - matematyka 

          wtorek  

          4 lekcja 

          06 

          Walkowicz  

          Bożena 

          Zajęcia wyrównawcze dla klasy 1d 

           

          wtorek  

          4 lekcja   

          sala była szachowa