•  

         

        Zajęcia pozalekcyjne rozwijające uzdolnienia i zainteresowania uczniów klas 4-8 Szkoły Podstawowej nr 350

        organizowane w roku szkolnym 2019/2020

        Nazwisko

        Imię

        Nazwa zajęć

        termin

        sala

        Antoniak

        Katarzyna

        Muzyczne  warsztaty gry na pianinie

        wtorek

        8 lekcja

        208

        Bednarczyk

        Barbara

        spotkania samorządu uczniowskiego szkoły podstawowej

        wtorek 8 lekcja

        holl

        Bednarczyk

        Barbara

        Zajęcia wyrównujące poziom z j. polskiego dla klas 6

        wtorek 7lekcja

        225

        Bednarczyk

        Barbara

        Koło teatralne

        czwartek

        7 lekcja

        225

        Beńko

        Judyta

        Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego dla klas 4

        wtorek 7 lekcja

        110

        Bień

        Anna

        Koło j. angielskiego dla uczniów klas 8 – przygotowanie do egzaminu

        czwartek

        8 lekcja

        235

        Biniewska-Weremczuk

        Agnieszka

        Koło fizyczne

        piątek

        8,9 lekcja

        (raz w m-cu)

        238

        Biniewska-Weremczuk

        Agnieszka

        Koło matematyczne dla klas 5

        poniedziałek

        7 lekcja

        238

        Biniewska-Weremczuk

        Agnieszka

        Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas 5

        poniedziałek

        8 lekcja

        116

        Busiło

        Małgorzata

        Zajęcia sportowe dla dziewcząt klas 5 w ramach SKS

        czwartek

        7,8 lekcja

        SG

        Czarkowski

        Przemysław

        Koło matematyczne dla uczniów klas 8

        Środa

         8 lekcja

        216

        Czarkowski

        Przemysław

        Koło matematyczne dla uczniów klas 6

        poniedziałek

        1 lekcja

        216

        Kiersznicka

        Aleksandra

        Zajęcia sportowe dla dziewcząt klas 7,8 w ramach SKS

        wtorek

        7,8 lekcja

        SG

        Kruczyk

        Barbara

        Zajęcia sportowe dla chłopców klas 5, 6 w ramach SKS

        czwartek

        7, 8 lekcja

        SG

        Malinowska

        Magdalena

        Koło informatyczne z elementami programowania dla uczniów klas 5

        poniedziałek

        6 lekcja

        252

        Malinowska

        Magdalena

        Koło informatyczne z elementami programowania dla uczniów klas 5

        piątek

        1 lekcja

        10

        Malinowska

        Magdalena

        Konsultacje informatyczne

        poniedziałek

        7 lekcja

        252

        Mazur

        Róża

        Zajęcia sportowe dla dziewcząt klas 6 w ramach SKS

        środa

        7,8 lekcja

        SG

        Michalak

        Magdalena

        Koło matematyczne dla klas 5de

        piątek

        1 lekcja

        111

        Michalak

        Magdalena

        Koło matematyczne dla klas 5g

        poniedziałek

        1 lekcja

        112

        Michalak

        Magdalena

        Koło matematyczne dla klas 6h

        środa

        6 lekcja

        134

        Orlińska

        Anna

        Gry i zabawy matematyczne

        poniedziałek

        8 lekcja

        012

        Osiak

        Małgorzata

        Koło polonistyczne dla uczniów klas 4

        środa

        7 lekcja

        232

        Pasoń

        Iwona

        Zajęcia sportowe dla chłopców klas 5, 6 i 7 w ramach SKS

        wtorek

        7, 8 lekcja

        SG

        Racinowska-Kalata

        Luiza

        Klub Młodych Odkrywców – koło przyrodnicze dla klas 7-8 z elementami GLOBE

        1 sobota w miesiącu

        212

        Rak

        Agata

        „Art. Inspiracje” – koło plastyczne dla klas 4

        piątek

        8,9 lekcja

        203

        Robak

        Jacek

        Koło redakcyjne „Panorama Irzyka”

        środa

        8 lekcja

        227

        Romańczuk

        Marta

        Muzyczne gitary – zajęcia warsztatowe

        piątek

        8 lekcja

        133

        Rudolf

        Magdalena

        Koło myślograficzne

        czwartek

        7 lekcja

        128

        Słomiński

        Krzysztof

        zajęcia dla uczniów klas 6 wyrównujące umiejętności

        z j. angielskiego

        środa

        8 lekcja

        12

        Słoń

        Jarosław

        Zajęcia sportowe dla chłopców klas 4-8 w ramach SKS

        środa

        7, 8 lekcja

        SG

        Soból-Kaluga

        Izabela

        koło dziennikarskie

        środa

        8 lekcja

        227

        Soból-Kaluga

        Izabela

        Zajęcia warsztatowe „Mediacje szkolne”.

        poniedziałek

         7 lekcja

        227

        Szewczyk

        Agnieszka

        Powtórka z matematyki – zajęcia wyrównawcze dla klas 7

        wtorek

        8 lekcja

        221

        Szewczyk

        Agnieszka

        Powtórka z matematyki – zajęcia wyrównawcze dla klas 8

        wtorek

        9 lekcja

        221

        Tupalska

        Małgorzata

        wolontariat – spotkania formacyjne dla uczniów

        środa 8 lekcja

        217

        Turska

        Monika

        „Dyskusyjny Klub Książki” dla uczniów klas 4-8

        poniedziałek

        8 lekcja

        210

        Tyde

        Marek

        Powtórzmy, proszę. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla klasy 8

        piątek 8 lekcja

        232

        Urbanowska

        Grażyna

        koło matematyczne dla uzdolnionych uczniów klas 4d

        środa

        7 lekcja

        134

        Urbanowska

        Grażyna

        koło chemiczne dla zainteresowanych uczniów klas 7 i 8

        środa

        8 lekcja

        204

        Urbanowska

        Grażyna

        Konsultacje z chemii dla klas 7 i 8

        środa

        0 lekcja

        204

        Warzocha

        Anna

        Koło informatyczne SUPERKODERZY gr1

        poniedziałek

         7 lekcja

        249

        Warzocha

        Anna

        Koło informatyczne SUPERKODERZY gr2

        poniedziałek

         8 lekcja

        249

        Warzocha

        Anna

        Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne z matematyki dla klas 5

        piątek

        1 lekcja

        115

        Wichowicz

        Amelia

        Koło filmowe

        czwartek

        7 lekcja

        232

        Winecka

        Monika

        j. angielski z multimediami

        Środa/czwartek

        8 lekcja

        236

        Wróblewski

        Piotr

        Sportowe zajęcia ogólnorozwojowe

        poniedziałek

        9 lekcja

        SG

        Żebrowska

        Aleksandra

        Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne z matematyki dla klas 4

        czwartek

        7 lekcja

        243