10 września na terenie naszej szkoły obchodziliśmy
        Światowy Dzień Zapobiegania Samobójstwom.

powyżej znajduje się fotografia naszych szkolnych pedagożek rozpinających na holu napis: "Życie jest czadowe"

Ten trudny temat przekuliśmy w coś pozytywnego. Razem z uczniami, nauczycielami i rodzicami cieszymy się życiem – w myśl przewodniego hasła

Życie jest czadowe.

Już z samego rana, każda wchodząca do szkoły osoba miała okazję wylosować hasło motywacyjne na początek dobrego dnia. Pozytywne hasła pojawiły się też na drzwiach każdej sali lekcyjnej, wywołując uśmiechy wchodzących na lekcję uczniów.

powyżej znajdują się dwie fotografie karteczki do losowania podczas akcji "Życie jest czadowe"

Nawiązaliśmy również współpracę z Fundacją Zobacz – Jestem, pomagającej osobom w kryzysie i ich bliskim. Fundacja prowadzi bezpłatną pomoc w postaci porad indywidualnych, szkoleń i warsztatów dla rodziców i specjalistów.

powyżej znajduje się fotografia przedstawiająca ulotki fundacji "Zobacz - Jestem"

Materiały, które otrzymaliśmy od Fundacji zostały rozpowszechnione w szkole. Dziękujemy za nie serdecznie!

Organizatorzy akcji

Małgorzata Bojanko – psycholog (koordynator)

Aniela Presko - pedagog

Renata Lesiak - pedagog