• Zajęcia przez internet

    •  

      

     Po wielu latach przygotowań,na bazie najlepszych światowych rozwiązań e-learningowych, wykorzystując infrastrukturę Politechniki Warszawskiej powstał portal POLinfo.eu, który stawowi rozwinięcie zajęć PW Junior, a którego celem jest zainspirowanie młodzieży do szerszego poznania
     i lepszego zrozumienia przedmiotów ścisłych.

     POLinfo.eu to przedsięwzięcie unikatowe na skalę światową, które łączy w sobie wiele elementów.

      

     Dysponujemy tysiącami materiałów oraz linków do materiałów dotyczących przedmiotów ścisłych, które zostały przygotowane lub zweryfikowane przez ekspertów z wiedzą techniczną i są sukcesywnie umieszczane na portalu. Większość jest dostępna bezpłatnie przez całą dobę na POLinfo.eu.

      

     Ponadto bazując na podstawie programowej opracowaliśmy autorskie zajęcia z przedmiotów ścisłych prowadzone przez Internet. Każdemu Juniorowi oferujemy możliwość skorzystania
     z zindywidualizowanego procesu pogłębiania wiedzy, dostosowanego do jego umiejętności
     i zaangażowania.

      

     Każdy Junior pracuje w grupie rówieśników o podobnym poziomie wiedzy, może skorzystać
     z ogromnych zasobów materiałów,jak również indywidualnie skonsultować się z prowadzącymi zajęcia. Dzięki Internetowi może korzystać z oferty portalu niezależnie od miejsca, w którym przebywa.
     Te wszystkie czynniki zdecydowanie poprawiają efektywność Jego edukacji.

      

     Jednym z celów naszego portalu jest również wspieranie,tak ważnego w dzisiejszych czasach,mądrego
     i bezpiecznego korzystania z Internetu. Chcemy wskazać młodym osobom, gdzie mogą znaleźć sprawdzone iwartościowe informacje, a także uświadomić im, jakie konsekwencje niesie za sobą ich aktywność w sieci.

      

     Obecnie trwa rekrutacja na zajęcia przez Internet na rok akademicki 2019/20.

      

     Dotychczasowe 7 edycji naszych zajęćna PW pokazało niesamowitą kreatywność i aktywność młodzieży. Jesteśmy pewni, że dzięki pracy zespołowej nasze dzieci w przyszłości stworzą wynalazki, które odniosą światowy sukces. Jednakże POLinfo.eu to przede wszystkim dobra zabawa i nowe doświadczenia.

      

     Więcej szczegółów na naszejstronie internetowej: www.polinfo.eu

      

     Pomagamy rozwijać potencjał Juniorów

      

     Prezentacja_POLinfo.eu.pdf