• KOMUNIKAT NR 1

Szanowni Państwo,

Decyzją  Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa zajęcia w naszej szkole i przedszkolu będą zawieszone na 2 tygodnie.

Od poniedziałku 16 marca do środy 25 marca br. wszyscy wychowankowie i uczniowie nie przychodzą do przedszkola i szkoły.

W związku z powyższym prosimy o zabranie do domu podręczników, ponieważ rozważamy prowadzenie zajęć online (z wykorzystaniem Office 365).

Informuję również, że przysługuje Państwu zasiłek opiekuńczy dla dzieci poniżej 8. roku życia. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej ZUS.

Proszę śledzić na bieżąco komunikaty dyrektora szkoły na stronie internetowej SPnr 350 i w dzienniku elektronicznym Librus,  a także informacje publikowane przez Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwo Zdrowia i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju.

Emilia Niedziałek