• styczeń 2020

27 stycznia 2020 r. - Bal karnawałowy

Kolorowe balony, niezwykłe kostiumy, radosna muzyka i dobre humory wypełniły dziś po śniadaniu nasze przedszkole. Tego dnia w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej przedszkolaki spotkały się na balu karnawałowym. Dzieci wzięły udział w zabawach muzycznych zorganizowanych przez animatorów, a na koniec pan fotograf zrobił wszystkim pamiątkowe zdjęcia.

24 stycznia 2020 r. - Warsztaty przyrodnicze "Od robaczka do ssaczka"

Nasze przedszkolaki mogły dziś spotkać się z różnymi zwierzątkami. Jedne z nich miały futerko, inne piórka, były takie, które miały dwie nogi i takie, których nóg nie dało się policzyć. Dzieci wskazywały różnice między nimi i dowiedziały się, jak należy się o nie troszczyć. Nasi wychowankowie zobaczyli dziś m.in. królika, rybkę, jaszczurkę czy papużki.

22 stycznia 2020 r. - Wizyta grupy 0a w Filharmonii Narodowej

Grupa 0a podziwiała piękne sale koncertowe, poznawała tajemnice instrumentów muzycznych, zaglądała za kulisy. Dzieci spotkały się też z kompozytorem, ale niewątpliwie największą atrakcję wycieczki stanowiła możliwość uczestniczenia w próbie Orkiestry i Chóru Filharmonii Narodowej.