• ..."Neolegenda o Bemowie wyrażona teatrzykiem Kamishibai"

• po lewej stronie zdjęcie z uroczystego zakończenia konkursu a na nim zaproszeni uczestnicy z dyplomami i organizatorką

22 listopada w naszej bibliotece odbyło się uroczyste zakończenie konkursu międzyszkolnego.

Na uroczystość przybyło ośmioro laureatów, dwie uczennice z naszej szkoły i sześcioro uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 306 wraz z opiekunem panią Agnieszką Kownatką oraz czworo naszych bibliomaniaków, którzy zasiedli w jury konkursu.

Całą imprezę rozpoczęliśmy od przedstawienia historii Tetaru Kamishibai - aby jeszcze raz poczuć znaczenie tej papierowej sztuki. Wręczanie nagród odbyło się w blasku fleszy i gromkich braw. Wszystkie nagrodzone prace były zaprezentowane z wykorzystaniem sceny butai. Po częsci oficjalnej nadszedł czas na mały poczęstunek i podzielenie się wrażeniami, które towarzyszyły powstawaniu neolegend.

A  oto zwycięzcy:

I miejsce:

Blanka C. z 4b (SP 306)

II miejsce:

Jan M. z 4b(SP 306)

Madzia M. z 4b (SP 306)

III miejsce:

Jan R. z 4b  (SP 306)

Milena D. z 5h ( SP 350)

Wyróżnienie:
            Weronika P. z 4b (SP 306)

Zuzanna D. z 4b (SP 350)

Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział!