DZIEŃ TELEFONÓW ZAUFANIA
          DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Jak co roku obchodzimy w naszej Szkole Międzynarodowy Dzień Telefonów Zaufania.

Tym razem poprosiliśmy uczniów, by to oni własnym głosem powiedzieli o tym, jak istotne jest szukanie pomocy w przypadku problemów. Za pomocą filmów, nagrań i plakatów opowiedzieli swoim rówieśnikom o zasadach działania Telefonów Zaufania: anonimowości kontaktu, bezpłatnych połączeniach przez 24h na dobę oraz o poufności rozmów. W ten sposób powstały pracę na miarę profesjonalnych kampanii społecznych! Zapraszamy do oglądania!

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w akcję!

powyżej znajdują się dwa  filmy z informacjami na temat telefonów zaufania dla dzieci i młodzieży

Organizatorzy akcji:

Małgorzata Bojanko

Aniela Presko

Numer 116 111 to telefon zaufania, który zachęca dzieci i młodzież do porozmawiania.

Czynny jest dniem i nocą i wszystkim chce służyć pomocą.

Kiedy masz problem rodzinny, szkolny czy nawet sercowy to wysłuchać Ciebie jest zawsze gotowy.

Chociaż rodzice nas kochają i dobre  rady dają to nie zawsze czas dla nas mają.

Więc numer 116 111 zawsze miej w pamięci  a gdy jest ci ciężko zadzwoń a czas Ci poświęci.

Adam Sas, klasa 8d