MIKOŁAJKI MIĘDZYKLASOWE

Któż nie lubi dostawać prezentów? Otrzymywanie jest przyjemne, ale dawanie prezentów powoduje w nas równie intensywne uczucia. W okresie mikołajkowym, do akcji promującej pozytywne postawy międzyludzkie zaprosiły klasy 4-8 psycholog Małgorzata Bojanko i pedagog Aniela Presko. Akcja „Międzyklasowe Mikołajki” to działanie angażujące wszystkich uczniów w obrębie ich klas. Każdy z zespołów klasowych został wytypowany do stworzenia prezentu dla innej wylosowanej klasy. Dzięki wspólnej pracy z wychowawcą uczniowie tworzyli dary płynące prosto z serc. Dzieci miały okazję przekazać swoje empatyczne działania na uczniów innych klas, poszerzyć swoje znajomości, wczuć w potrzeby kolegów mijanych na korytarzach. Dzięki wspólnym działaniom płynęły dary w postaci wierszy, prezentacji, piosenek czy zagadek świątecznych.

Serdecznie dziękujemy wychowawcom za zaangażowanie w akcję „Międzyklasowe Mikołajki” i za współpracę przy tym ogólnoszkolnym projekcie.

Oto niektóre prace uczniów (by zobaczyć ich więcej, zapraszamy do odwiedzenia strony facebook naszej Szkoły):

powyżej znajduje się film informujący o akcji: "Mikołajki międzyklasowe"

powyżej znajdują się trzy ilustracje z życzeniami dla klas: 7b, 7c i 7d

Pomysłodawcy akcji: