Uczniowska Grupa Wsparcia

Młodzi aktywiści, którym nieobojętne są problemy kolegów i koleżanek ze szkoły, wznowili działania w ramach Uczniowskiej Grupy Wsparcia.

Podczas poniedziałkowych spotkań uczniowie klas 4-8 mają okazję do podzielenia się swoimi trudnościami oraz wysłuchania słów wsparcia i porad od swoich rówieśników. Pod czujnym okiem psychologa Małgorzaty Bojanko i pedagoga Anieli Presko, dzieci mają przestrzeń do inicjowania i organizowania akcji profilaktycznych nakierowanych na wsparcie całej społeczności szkolnej. Czas spotkań UGW to również okazja do poznawania samego siebie oraz pogłębiania wiedzy psychologicznej. To także doskonały moment na poznawanie osób
          z innych klas, a dzięki temu budowania systemu wsparcia koleżeńskiego.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do Uczniowskiej Grupy Wsparcia. Spotkania odbywają się w każdy poniedziałek w sali 210 w godzinach 13.35-14:40.

Osoby, które nie mogą uczestniczyć w poniedziałkowych spotkaniach, a jednak chciałyby być częścią UGW zapraszamy na dowolnej przerwie do pokoju 223 – pomyślimy jak włączyć Was w nasze działania.

Koordynatorki Uczniowskiej Grupy Wsparcia:

Małgorzata Bojanko – psycholog

Aniela Presko – pedagog