Szkolny Konkurs Fotograficzny

REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

„Wielkomiejsko, w przyrodzie czarodziejsko”

Organizacja i czas trwania konkursu

1. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 350 w Warszawie ul. Irzykowskiego 1A.
            2. Osobami odpowiedzialnymi za przeprowadzenie konkursu są Agata Tomala i Jolanta Marcinkiewicz.
            3. Celem konkursu jest:
              - popularyzacja fotografii wśród uczniów najmłodszych klas jako środka wyrazu artystycznego,
              - poznawania swojego miasta,

- propagowanie postaw ekologicznych i wrażliwości na miejską                              przyrodę oraz jej znaczenie

1. Czas trwania konkursu 16 maja - 13 czerwca 2022 r.

Zasady konkursu

1. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów klas I-III.
            2. Przystąpienie do konkursu następuje przez zgłoszenie pracy fotograficznej.
            3. Przystępując do konkursu uczestnik akceptuje regulamin konkursu.
            4. Do konkursu mogą być zgłoszone tylko fotografie wykonane osobiście przez ucznia.
            5. Uczestnik wybiera się do wybranego miejsca w Warszawie
              i wykonuje zdjęcie jakieś warszawskiego obiektu (budynku, pomnika, ulicy) w otoczeniu przyrody (drzew, krzewów, kwiatów lub zwierząt). Inspiracją może być zdjęcie zamieszczone na początku regulaminu. Na zdjęciu chciałybyśmy zobaczyć Warszawę i warszawską przyrodę, która z każdym rokiem staje się coraz piękniejsza.
            6. Wykonane zdjęcia należy wysłać na adres  a.tomala@eduwarszawa.pl  podpisane:
              imię i nazwisko__klasa, format JPEG, np. monika nowak_2c.jpeg,
              w treści maila prosimy zamieścić informację o tym, gdzie zdjęcie zostało wykonane.
            7. Na prace czekamy do 13 czerwca 2022 r.

Rozstrzygnięcie konkursu

1. Prace zostaną ocenione przez komisję w składzie powołanym przez organizatora.
            2. Decyzje komisji są ostateczne i nie ma od nich odwołania.
            3. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 17 czerwca 2022 r.
            4. Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 350 (www.sp350.edupage.org), w Librusie oraz na szkolnym Facebooku.
            5. Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe.
            6. Nagrodzone prace będą zaprezentowane na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 350 na pokonkursowej wystawie oraz na Facebooku Szkoły.

Postanowienia końcowe

1. Wzięcie udziału w konkursie (przesłanie prac) jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie danych osobowych uczestnika.
            2. Niniejszy dokument jest jedynym dokumentem określającym zasady konkursu
            3. Regulamin jest do dostępny w siedzibie oraz na stronie internetowej organizatora.