w oddziałach przedszkolnych

Informacje dla rodziców

1. W roku szkolnym 2023/2024 oddziały przedszkolne w Szkole Podstawowej nr 350 im. Armii Krajowej otwarte są w godzinach 7:00-17:00
      2. Dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych rozpoczynają zajęcia 4 września.
      3. 1 września w oddziale przedszkolnym będą odbywały się zajęcia adaptacyjne dla nowych przedszkolaków. Będzie to czas, w którym nowe dzieci będą mogły zapoznać się z grupą, salą, wychowawcami oraz poznają zasady panujące w przedszkolu. Dla pozostałych przedszkolaków, potrzebujących tego dnia opieki, prowadzony będzie dyżur opiekuńczo-wychowawczy.
      4. Pakiety edukacyjne (podręczniki, karty pracy)  oraz informacje o zakupie materiałów plastycznych dla dzieci zostaną podane na pierwszym zebraniu. Bardzo prosimy, aby do tego czasu nie kupowali Państwo żadnych książek ani materiałów plastycznych.

Wyprawka przedszkolaka w roku szkolnym 2023/2024:

·         Piórnik z podstawowymi przyborami (kredki, ołówek, klej, nożyczki, gumka)

·         Kapcie na zmianę

·         Ubranie na zmianę

·         Bidon z wodą

·         Ryza papieru

·         Mały ręcznik frotte (podpisany na haczyku)

·         2 pudełka chusteczek higienicznych

·         2 paczki chusteczek wilgotnych

·         2 ręczniki papierowe

Zajęcia adaptacyjne i spotkanie dla rodziców nowych przedszkolaków – 1 września 2023 r.

Szanowni Rodzice!

Serdecznie zapraszamy dzieci na dzień adaptacyjny w naszym przedszkolu, a rodziców nowych przedszkolaków na spotkanie informacyjne.

Spotkanie to odbędzie się 01.09.2023 r. (piątek) o godz. 8.00, w stołówce nowego budynku szkoły. W spotkaniu uczestniczyć będzie Dyrekcja naszej placówki, która przekaże informacje organizacyjne dotyczące nowego roku szkolnego.

Równolegle, w salach przedszkolnych w godz. 8.00-10.00, prowadzone będą zajęcia adaptacyjne dla nowych dzieci.
      Po spotkaniu będziecie mogli Państwo odebrać dzieci.

Zapraszamy!