• Biblioteki w naszej okolicy

Biblioteki w naszej okolicy

Co zrobić, gdy za oknem pada deszcz, koledzy powyjeżdżali, a biblioteka szkolna nie udostępnia książek na wakacje?

Rozwiązaniem są biblioteki publiczne, najlepiej w pobliżu domu.

Aby lepiej je poznać,  w maju i czerwcu 2017 roku zorganizowałyśmy wycieczki dla uczniów klas 4. do najbliższych bibliotek publicznych na Bemowie.

W trakcie spotkania bibliotekarz tłumaczył zasady zapisu i korzystania
          z bibliotek oraz przedstawił ofertę wypożyczalni dla dzieci i młodzieży. Wszyscy nasi uczniowie otrzymali zakładki reklamujące placówki biblioteczne
          z adresami i ważnymi informacjami dla czytelników.

Klasa 4a  w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży nr 29 na Osiedlu Przyjaźń, ul. Konarskiego 6.

Klasa 4G w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 114 - ul. Powstańców Śląskich 10

Zachęcamy do korzystania z placówek Biblioteki Publicznej Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy:

Wypożyczalnia nr 114 - ul. Powstańców Śląskich 10

Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży nr 29 - Osiedle Przyjaźń,