•  

    Kalendarium świetlicowe na rok szkolny 2018/2019

     

     

    Termin

    Nazwa

    Koordynatorzy

     

     

     

    1.

     

     

    wrzesień

    Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

    wszyscy nauczyciele

    Dekoracja sal świetlicowych, zabawy i gry integracyjne w salach

    wszyscy nauczyciele

    Przygotowania do konkursu dzielnicowego dot. zwierząt

    Małgorzata Łyczek-Świderska, Zofia Wieczorek, Joanna Jaźwińska

    2.

    październik

    Mam Talent

    Magdalena Gronowska - koordynator, prowadzący:

    Renata Lesiak, Tomasz Podgórski

    3.

     

    listopad

     

    Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę

    Bożena Pieniążek, Joanna Jaźwińska

    Andrzejki na wesoło

    wszyscy nauczyciele

    4.

    grudzień

    Kiermasz świąteczny

    Anna Karos-Bakun

    Ozdoby i dekoracje świąteczne

    wszyscy nauczyciele

    5.

    styczeń

    Konkurs 

    Poematy na cztery łapy

    Zofia Wieczorek, Paulina Węgierek

    7.

    luty

    Konkurs „Bezpieczna droga do szkoły

    Krystyna Sikora, Lidia Gumkowska

    8.

    marzec

    Dzień Kobiet

    wychowawcy świetlicy

    Konkurs W poszukiwaniu pierwszych oznak wiosny

    Magdalena Gronowska, Bożena Pieniążek, Judyta Beńko

    9.

    kwiecień

    Idol

    Koordynator: Judyta Beńko

     

    Konkurs Kolorowe pisanki

    Paulina Kolasa

     

    Ozdoby i dekoracje świąteczne

    wszyscy nauczyciele

    10

    maj

    Konkurs dzielnicowy

    Nasi pupile pod jednym dachem

    Małgorzata Łyczek-Świderska, Zofia Wieczorek, Joanna Jaźwińska, Paulina Węgierek

     

     

    Akcje całoroczne i okazjonalne w roku 2018/2019

     

    Lp.

     

    Nazwa akcji

    Opis

    Koordynator

    1.

    Najsympatyczniejszy Świetlik

    Organizacja konkursu i comiesięczne przyznawanie nagród, wystawianie dyplomów.

    Wiesława Rzedziecka Barbara Moszyńska

    2.

    Najpiękniejsza sala świetlicowa

    Comiesięczne przeglądy sal, przyznawanie punktów zgodnie z regulaminem konkursu, nagroda na koniec roku

    Paulina Kolasa, Judyta Beńko, Ewelina Chrzanowska

    3.

    Mega Misja

    Zajęcia w salach świetlicowych zgodnie ze scenariuszami - Maga Misja - Fundacji Orange

     

    Magdalena Gronowska, Judyta Bieńko

     

     

     

    4.

    Zabawy ruchowe z elementami korektywy

    Zajęcia sportowe

    Barbara Moszyńska, Wiesława Rzedziecka