NOWE KSIĄŻKI KUCHARSKIE

Zastanawiasz się co podać dzisiaj dziecku do jedzenia? Szukasz pomysłów na smaczne i zdrowe dania dla dzieci? Chcesz przygotować coś nowego, ale przepis ma być prosty, a składniki dostępne w najbliższym sklepie?

Sięgnij po Księgę smaków dla dzieciaków . Znajdziesz w niej ciekawe propozycje na śniadania, obiady i kolację dla dzieci w wieku między 6 miesiącem życia a 18 rokiem życia. W przepisach proponujemy również wersję bezmleczną, bezglutenową oraz bez jajek, tak aby każdy znalazł coś dla siebie. W książce tej, oprócz przepisów znajdziesz opis kilkunastu warzyw i owoców, wraz z wyszczególnieniem zawartych w nich cennych dla zdrowia substancji.

W książce "Księga smaków dla dzieciaków" znajdziesz:

• 77 przepisów na bardzo proste w przygotowaniu, ale niebanalne dania dla dzieci,

• opisy 12 warzyw i 11 owoców wraz ze zwróceniem uwagi, dlaczego warto podać je dziecku,

• rozdział na temat kiszonek, ze sprawdzonymi przepisami na kapustę kiszoną i ogórki kiszone,

• tabelę zamienników dla mleka, jajka oraz glutenu.

Autorkami książki są pediatra i dietetyk. Dzięki temu posiłki są odżywcze, prawidłowo skomponowane i bogate w wartościowe składniki pokarmowe.

Fotografia przedstawia okładkę ze zdjęciami autorek książki oraz kilka potraw.

Fotografia przedstawia talerz z chłodnikiem malinowym plus przepis.

Fotografia przedstawia torcik porzeczkowy plus przepis.

"DZIECI GOTUJĄ. Wielka Księga Przepisów" Agnieszki Górskiej to zbiór najlepszych recept kulinarnych ze znanej i cenionej serii "Dzieci Gotują". Przejrzysty układ przepisów, dokładne opisy, sugestywne rysunki oraz zdjęcia gotowanej potrawy sprawiają , że przyrządzanie ich sprawia wiele przyjemności i może być wspaniałą zabawą.W tej księdze znajdą się zarówno propozycje dla mniej odważnych, jeszcze nieprzekonanych do własnych umiejętności dzieci a także dla tych, które muszą poczekać na kogoś dorosłego. Są też krótkie opowiadania związane z każdą potrawą. Mogą pobudzić wyobraźnię i zachęcić do działania.Na końcu zamieszczono również propozycje dekoracji stołu na różne okazje oraz propozycje zorganizowania efektownych przyjęć, opis obowiązków gospodarza przyjęcia, rady dla gości, a także zasady savoir-vivre''u.

Fotografia okładki przedstawia dzieci w strojach kucharskich.

Fotografia przedstawia rysunki wykonania Tabule i przepis na danie

Fotografia przedstawia stół gotowy na "żółte przyjęcie" oraz opis jak zrobić dekorację.

Książka kucharska Diany Bucholz "Nieoficjalna książka kucharska Harry'ego Pottera zawiera niemal 200 łatwych do wykonania przepisów na potrawy, które przeniosą cię do Dziurawego Kotła lub wprost do kuchni pani Weasley.
      Dzięki nim samodzielnie przygotujesz kociołkowe pieguski, musy-świstusy, blok karaluchowy, a nawet fasolki wszystkich smaków Bertiego Botta.
      Po takiej uczcie pozostaje już tylko skosztować muffinów z eliksirem słodkiego snu według receptury Hermiony.

WYCZARUJ MAGICZNE DANIA NA SWOIM TALERZU!

Wystarczy szczypta tajemnicy i odrobina kreatywności, żeby wyczarować niezwykłe przystawki, desery, przekąski i napoje. Dzięki nim przekształcisz zwykłe posiłki w magiczne kulinarne arcydzieła, których nie powstydziłyby się nawet skrzaty w kuchni Hogwartu.

MUGOLE TEŻ DADZĄ SOBIE RADĘ!

Fotografa przedstawia okładkę książki z zamkiem. Okładka w kolorach złotym i fioletowym. i fioletowym.

Przepis na Pudding Yorkshire.

Przepis na Haggis.