• PLAN DNIA

      • ŚRODA 19.02.2020

        Grupa 1                           sala 06                                 wych. p. Ewa Sz. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        10.00- 12.00 - BAJKOLANDIA        

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.00  -  Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 2                sala 06                                                   wych. P. Kasia J - M 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        10.00- 12.00 - BAJKOLANDIA   

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.00  -  Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 4                                              sala 012                           wych. p. Alicja P. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        10.00- 12.00 - BAJKOLANDIA       

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.00  -  Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 5                                      sala 012                         wych. p. Elwira T. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        10.00- 12.00 - BAJKOLANDIA        

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.00  -  Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 6                                  sala 013                               wych. p. Katarzyna D. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        9.15 - 10.00 - Zajęcia z Policjantem      

        12.00 - 13.00 - Zajęcia w Szkole Głównej Służby Pożarniczej “Bezpieczny dom” 

        14.00 - 14.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        15.00 - 16.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 7                                    sala 013                         wych. p. Małgorzata S. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        9.15 - 10.00 - Zajęcia z Policjantem      

        12.00 - 13.00 - Zajęcia w Szkole Głównej Służby Pożarniczej “Bezpieczny dom” 

        14.00 - 14.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        15.00 - 16.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 8                                      sala 016                         wych. p. Magdalena W. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        10.00 - 11.00 - Zajęcia w bibliotece, ul. Batalionów Chłopskich 

        12.00 - 13.00 - Zajęcia KARATE 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.00 - Zajęcia sportowe - JOGA 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 9                              sala 016                          wych. p. Magdalena R. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        10.00 - 11.00 - Warsztaty plastyczne – “Spotkanie z malarzami - Manet” 

        12.00 - 13.00 - Zajęcia KARATE 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.00 - Zajęcia sportowe - JOGA 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 10                                          sala 017                      wych. p. Dorota Sz. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00- 10.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 115  

        11.00 - 12.00 - Basen 

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

        15.00 - 16.00 -  Zajęcia sportowe w małej sali gimnastycznej 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 11                               sala 017                       wychowawca p. Iwona K. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00- 10.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 017  

        11.00 - 12.00 - Basen 

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

        15.00 - 16.00 -  Zajęcia sportowe w małej sali gimnastycznej 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 12                                 sala 111                             wych. p. Aneta K. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.15 - 10.00 - Zajęcia z Policjantem      

        11.30 - 13.00 - Zajęcia w bibliotece Spotykalnia “ ul. Powstańców Śląskich 126 

        14.00 - 14.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        15.00 - 16.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 13                                  sala 111                            wych. p. Lidia G. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.15 - 10.00 - Zajęcia z Policjantem      

        11.30 - 13.00 - Zajęcia w bibliotece Spotykalnia “ ul. Powstańców Śląskich 126 

        14.00 - 14.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        15.00 - 16.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 14                                sala 112                     wychowawca p. Anna S. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00- 10.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 112 

        11.15 - 12.30 - Muzeum Narodowe – lekcja muzealna 

        14.00 - 14.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.30 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 15                          sala 112                        wychowawca p. Ilona W.- Z. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00- 10.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 112 

        11.15 - 12.30 - Muzeum Narodowe – lekcja muzealna 

        14.00 - 14.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.30 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 16                               sala 115                    wychowawca p. Robert K. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        10.00 - 11.00 - TRAMPOLINY, Fun Zone – ul. Dywizjonu 303 

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 115 

        15.00 - 16.00 - Zajęcia sportowe – JOGA 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 17                           sala 115                    wychowawca p. Agata B. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        10.00 - 11.00 - TRAMPOLINY, Fun Zone – ul. Dywizjonu 303 

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 115 

        15.00 - 16.00 - Zajęcia sportowe – JOGA 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 18                           sala 116                    wychowawca p. Monika T. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00- 10.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 116 

        11.00 - 12.00 - TRAMPOLINY – JUMP WORLD, al.Krakowska 

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 16.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 19                    sala 116                    wychowawca p. Izabela S.-K. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00- 10.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 116 

        11.00 - 12.00 - TRAMPOLINY – JUMP WORLD, al.Krakowska 

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 16.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

         

         

         

      • CZWARTEK 20.02.2020

         

        Grupa 1                           sala 06                                        wych. p. Ewa Sz. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        10.00- 11.30 - Zajęcia w bibliotece, ul. Konarskiego   

        12.30 - 13.00  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.00  - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 2                sala 06                                                      wych. P. Kasia J. - M. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        10.00- 11.30 - Zajęcia w bibliotece, ul. Konarskiego   

        12.30 - 13.00  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.00  - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 4                                              sala 012                           wych. p. Alicja P. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        9.30 - 11.00 - Zajęcia z kultury i sztuki Japonii 

        11.30 - 12.30 -  Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.00 - Zajęcia ruchowe/plac zabaw 

        15.00 - 16.30 - Zajęcia świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 5                                      sala 012                                 wych. p. Elwira T. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        9.30 - 11.00 - Zajęcia z kultury i sztuki Japonii 

        11.30 - 12.30 -  Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.00 - Zajęcia ruchowe/plac zabaw 

        15.00 - 16.30 - Zajęcia świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 6                                  sala 013                              wych. p. Katarzyna D. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        9.00- 10.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 013  

        11.00 - 12.00 - Basen 

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 - Zajęcia sportowe w małej sali gimnastycznej 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 7                                    sala 013                            wych. p. Małgorzata S. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        9.00- 10.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 013  

        11.00 - 12.00 - Basen 

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 - Zajęcia sportowe w małej sali gimnastycznej 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 8                                  sala 016                           wych. p. Magdalena W. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        9.00- 10.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 016 

        11.00 - 12.00 - Basen 

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 - Zajęcia sportowe w małej sali gimnastycznej 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 9                              sala 016                                wych. p. Magdalena R. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        9.00- 10.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 016 

        11.00 - 12.00 - Basen 

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 - Zajęcia sportowe w małej sali gimnastycznej 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 10                                          sala 017                      wych. p. Dorota Sz. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.30 - 10.30 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        11.00 - 12.30 - Zajęcia z kultury i sztuki Japonii 

        12.30 - 13.00  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        13.30 - 15.00 - Warsztaty na wesoło s.133 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 11                                  sala 017                              wych. p. Iwona K. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.30 - 10.30 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        11.00 - 12.30 - Zajęcia z kultury i sztuki Japonii 

        12.30 - 13.00  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        13.30 - 15.00 - Warsztaty na wesoło s.133 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 12                                 sala 111                             wych. p. Aneta K. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        10.00 - 12.00 - KOLORADO 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 - Gry i zabawy świetlicowe  

        15.00 - 16.00 -Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna/plac zabaw 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 13                                  sala 111                            wych. p. Lidia G. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        10.00 - 12.00 - KOLORADO 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 - Gry i zabawy świetlicowe  

        15.00 - 16.00 -Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 14                                sala 112                     wych. p. Anna S. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00 - 10.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 112  

        10.00 - 13.00 - Wyjście do ZOO 

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

        15.00 - 16.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 15                          sala 112                           wych. p. Ilona W.- Z. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00 - 10.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 112  

        11.00 - 12.30 - Centralny Dom Technologii  

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.30 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 16                               sala 115                    wych. p. Robert K. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        10.15 - 11.45 - Muzeum Historii Żydów Polskich  

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 - Zajęcia sportowe w małej sali gimnastycznej 

        15.00 - 16.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

          

        Grupa 17                           sala 115                         wych. p. Agata B. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        10.15 - 11.45 - Muzeum Historii Żydów Polskich  

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 - Zajęcia sportowe w małej sali gimnastycznej 

        15.00 - 16.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 18                           sala 116                         wych. p. Monika T. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        10.00- 12.00 - Multikino - “Chłopiec i wilk” 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00  - Zajęcia sportowe w małej sali gimnastycznej 

        15.00 - 16.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.00 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 19                             sala 116                        wych. p. Izabela S.-K. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        10.00- 12.00 - Multikino - “Chłopiec i wilk” 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00  - Zajęcia sportowe w małej sali gimnastycznej 

        15.00 - 16.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.00 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

         

         

         

      • PIĄTEK 21.02.2020

         

        Grupa 1                           sala 06                                                   wych. p. Ewa Sz. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        10.00 - 12.00 - Multikino - “Bajala i ostatni smok”       

        12.30 - 13.00  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        13.30 - 15.00  -  Mini Disco – holl II piętro 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 2                sala 06                                                   wych. P. Kasia J - M 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        10.00 - 12.00 - Multikino - “Bajala i ostatni smok”       

        12.30 - 13.00  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        13.30 - 15.00  -  Mini Disco – holl II piętro 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 4                                              sala 012                           wych. p. Alicja P. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        10.00 - 12.00 - Multikino - “Bajala i ostatni smok”       

        12.30 - 13.00  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        13.30 - 15.00  -  Mini Disco – holl II piętro 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 5                                      sala 012                         wych. p. Elwira T. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        10.00 - 12.00 - Multikino - “Bajala i ostatni smok”       

        12.30 - 13.00  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        13.30 - 15.00  -  Mini Disco – holl II piętro 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 6                                  sala 013                               wych. p. Katarzyna D. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        10.00 - 12.00 - Multikino - “Bajala i ostatni smok”       

        12.30 - 13.00  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        13.30 - 15.00  -  Mini Disco – holl II piętro 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 7                                    sala 013                         wych. p. Małgorzata S. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        10.00 - 12.00 - Multikino - “Bajala i ostatni smok”       

        12.30 - 13.00  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        13.30 - 15.00  -  Mini Disco – holl II piętro 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 8                                   sala 016                            wych. p. Magdalena W. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        10.00 - 12.00 - Przedstawienie – Muzeum POLIN 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        13.30 - 15.00  -  Mini Disco – holl II piętro 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 9                              sala 016                                  wych. p. Magdalena R. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        10.00 - 12.00 - Przedstawienie – Muzeum POLIN 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        13.30 - 15.00  -  Mini Disco – holl II piętro 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 10                                          sala 017                          wych. p. Dorota Sz. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        10.00 - 12.00 - Bajkolandia 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        13.30 - 15.00  -  Mini Disco – holl II piętro 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 11                               sala 017                                         wych. p. Iwona K. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        10.00 - 12.00 - Bajkolandia 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        13.30 - 15.00  -  Mini Disco – holl II piętro 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 12                                 sala 111                                    wych. p. Aneta K. 

        Godz.  

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        10.00 - 11.00 - TRAMPOLINY, Fun Zone – ul. Dywizjonu 303 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 - Zawody sportowe – sala gimnastyczna 

        15.00 - 16.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 13                                  sala 111                                     wych. p. Lidia G. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        10.00 - 11.00 - TRAMPOLINY, Fun Zone – ul. Dywizjonu 303 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 - Zawody sportowe – sala gimnastyczna 

        15.00 - 16.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 14                                sala 112                                        wych. p. Anna S. 

        Godz.  

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00- 10.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 112 

        11.00 - 12.00 - TRAMPOLINY, Fun Zone – ul. Dywizjonu 303 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 - Zawody sportowe – sala gimnastyczna 

        15.00 - 16.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 15                          sala 112                                      wych. p. Ilona W.- Z. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00- 10.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 112 

        11.00 - 12.00 - TRAMPOLINY, Fun Zone – ul. Dywizjonu 303 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 - Zawody sportowe – sala gimnastyczna 

        15.00 - 16.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 16                               sala 115                                     wych. p. Robert K. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        10.00 - 12.00 -  Multikino “Chłopiec i wilk” 

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 115/ mała salka gimnastyczna 

        15.00 - 16.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

          

        Grupa 17                            sala 115                                       wych. p. Agata B. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        10.00 - 12.00 -  Multikino “Chłopiec i wilk” 

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 115/ mała salka gimnastyczna 

        15.00 - 16.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 18                           sala 116                                 wych. p. Monika T. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00- 10.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 116 

        11.00 - 12.00 - Basen  

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 16.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 19                                       sala 116                       wych. p. Izabela S.-K. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00- 10.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 116 

        11.00 - 12.00 - Basen  

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 16.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

         

         

         

      • WTOREK 18.02.2020

         

        Grupa 1                           sala 06                                 wych. p. Ewa Sz. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        9.30- 10.30 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna       

        10.30 - 11.30 - OZOBOTY, sala 130  

        12.00 - 12.30  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        13.00 - 14.30  - Warsztaty na wesoło s.133 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 2                sala 06                                                   wych. P. Kasia J - M 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        9.30- 10.30 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna       

        10.30 - 11.30 - OZOBOTY, sala 130  

        12.00 - 12.30  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        13.00 - 14.30  - Warsztaty na wesoło s.133 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 4                                              sala 012                           wych. p. Alicja P. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        9.30 - 10.30 - OZOBOTY  sala 130 

        11.00 - 12.00 - zajęcia KARATE          

        12.30 - 13.00  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        13.00 - 14.00  - Gry i zabawy świetlicowe 

        14.00 - 15.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna/plac zabaw 

        15.30 - 16.30 - Zajęcia świetlicowe 

        17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 5                                      sala 012                     wychowawca p. Elwira T. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        9.30 - 10.30 - OZOBOTY  sala 130 

        11.00 - 12.00 - zajęcia KARATE          

        12.30 - 13.00  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        13.00 - 14.00  - Gry i zabawy świetlicowe 

        14.00 - 15.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna/plac zabaw 

        15.30 - 16.30 - Zajęcia świetlicowe 

        17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 6                                  sala 013                              wych. p. Katarzyna D. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        9.00 - 13.00 - CENTRUM NAUKI KOPERNIK      

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 7                                    sala 013                         wych. p. Małgorzata S. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        9.00 - 13.00 - CENTRUM NAUKI KOPERNIK      

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 8                                      sala 016                        wych. p. Magdalena W. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        9.00 - 13.00 - CENTRUM NAUKI KOPERNIK      

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 9                          sala 016                       wychowawca p. Magdalena R. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        9.00 - 13.00 - CENTRUM NAUKI KOPERNIK      

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017

         

        Grupa 10                                          sala 017                      wych. p. Dorota Sz. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00 - 10.30 - PIERWSZA POMOC 

        11.30 - 12.30 - OZOBOTY 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna/plac zabaw 

        15.30 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 11                               sala 017                       wychowawca p. Iwona K. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00 - 10.00 - Zajęcia KARATE 

        10.30 - 12.00  - zajęcia z PIERWSZEJ POMOCY 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna/plac zabaw 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 12                                 sala 111                         wychowawca p. Aneta K. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00 - 10.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 111  

        10.00 - 11.00 - Zajęcia KARATE 

        12.00 - 13.30  - zajęcia z PIERWSZEJ POMOCY 

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna/plac zabaw 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 13                                  sala 111                        wychowawca p. Lidia G. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00 - 10.00 - zajęcia KARATE 

        11.30 - 12.30 - OZOBOTY 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        13.30 - 15.00 - zajęcia z PIERWSZEJ POMOCY       

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 14                                sala 112                     wychowawca p. Anna S. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00 - 10.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 112  

        10.00 - 11.00 - zajęcia KARATE 

        12.00 - 13.30 -  Zajęcia plastyczne Wypożyczalnia ul.Konarskiego  

        14.00 - 14.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.30 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 15                          sala 112                        wychowawca p. Ilona W.- Z. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00 - 10.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 112  

        10.00 - 11.00 - Warsztaty plastyczne – Van Gogh s.203 

        11.30 - 12.30 -  Zajęcia sportowe w małej sali gimnastycznej 

        14.00 - 14.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.30 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 16                               sala 115                    wychowawca p. Robert K. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00- 10.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 115  

        11.00 - 12.00 - Basen 

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 - Zajęcia sportowe w małej sali gimnastycznej 

        15.00 - 16.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

          

        Grupa 17                           sala 115                    wychowawca p. Agata B. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00- 10.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 115  

        11.00 - 12.00 - Basen 

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 - Zajęcia sportowe w małej sali gimnastycznej 

        15.00 - 16.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 18                           sala 116                    wychowawca p. Monika T. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00- 10.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 115  

        11.00 - 12.00 - Basen 

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 - Zajęcia sportowe w małej sali gimnastycznej 

        15.00 - 16.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 19                    sala 116                    wychowawca p. Izabela S.-K. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00- 10.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 115  

        11.00 - 12.00 - Basen 

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 - Zajęcia sportowe w małej sali gimnastycznej 

        15.00 - 16.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

         

         

      • PONIEDZIAŁEK 17.02.2020

         

        Grupa 1                           sala 06                                              wych. p. Ewa Sz. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        8.40 - 9.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 06 (zapoznanie z regulaminem akcji “Zima w mieście”, szkołą i jej terenem)  

        9.00 - 10.30 - Zajęcia z pierwszej pomocy s.134 

        10.30 - 11.30 - Zajęcia KARATE 

        12.30 - 13.00  -  Obiad (stołówka nowy budynek) 

        12.30 - 14.00  - Zajęcia programowe z wychowawcą 

        14.00 -  15.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 2                                   sala 06                                wych. p.Kasia J - M 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        8.40 - 9.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 06 (zapoznanie z regulaminem akcji “Zima w mieście”, szkołą i jej terenem)  

        9.30 - 10.30 - Zajęcia KARATE 

        10.30 - 12.00 - Zajęcia z pierwszej pomocy s.134 

        12.30 - 13.00  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        12.30 - 14.00  - Zajęcia programowe z wychowawcą 

        14.00 -  15.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 4                                sala 012                                         wych. p. Alicja P. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        8.40 - 9.30 - zajęcia z wychowawcą, sala 012 (zapoznanie z regulaminem akcji “Zima w mieście”, szkołą i jej terenem)  

        9.30 - 11.00  - Warsztaty na wesoło - “Podróżnicy” s.133      

        11.30 - 12.00  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        12.00 - 13.30  - Zajęcia z pierwszej pomocy s.134 

        14.00 - 15.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 5                                     sala 012                                  wych. p. Elwira T. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        8.40 - 9.30 - zajęcia z wychowawcą, sala 012 (zapoznanie z regulaminem akcji “Zima w mieście”, szkołą i jej terenem)  

        9.30 - 11.00  - Warsztaty na wesoło - “Podróżnicy” s.133      

        11.30 - 12.00  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        12.30 - 13.30 - Zajęcia Karate 

        13.30 - 15.00 - Zajęcia z pierwszej pomocy s.134 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 6                                             sala 013                 wych. p. Katarzyna D. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        9.00 - 9.30 - zajęcia z wychowawcą, sala 013 (zapoznanie z regulaminem akcji “Zima w mieście”, szkołą i jej terenem)  

        9.30 - 11.00 - Kobieta na motocyklu – Anna Jackowska - zajęcia podróżnicze s.130

        11.30 - 12.30 -  Zajęcia Karate     

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.00  - Zajęcia sportowe – JOGA 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 7                                  sala 013                              wych. p. Małgorzata D. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        9.00 - 9.30 - zajęcia z wychowawcą, sala 013 (zapoznanie z regulaminem akcji “Zima w mieście”, szkołą i jej terenem)  

        9.30 - 10.30 - Zajęcia Karate 

        11.00 - 12.30 - Kobieta na motocyklu – Anna Jackowska - zajęcia podróżnicze   s.130

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.00  - Zajęcia sportowe – JOGA 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 8                                 sala 016                             wych. p. Magdalena W. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        9.00 - 10.00 -  zajęcia z wychowawcą, sala 016 (zapoznanie z regulaminem akcji “Zima w mieście”, szkołą i jej terenem) 

        11.00 - 13.00 - Inca Play 

        14.00 - 14.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        15.00 - 16.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 9                                     sala 016                          wych. p. Magdalena R. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        9.00 - 10.00 -  zajęcia z wychowawcą, sala 016 (zapoznanie z regulaminem akcji “Zima w mieście”, szkołą i jej terenem) 

        11.00 - 13.00 - Inca Play 

        14.00 - 14.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        15.00 - 16.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 10                                           sala 017                    wych. p. Dorota Sz. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00 - 9.30 - zajęcia z wychowawcą, sala 017 (zapoznanie z regulaminem akcji “Zima w mieście”, szkołą i jej terenem) 

        10.00 - 12.00 - KOLORADO ul. Konarskiego 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 -  15.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 11                                       sala 017                             wych. p. Iwona K. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00 - 9.30 - zajęcia z wychowawcą, sala 017 (zapoznanie z regulaminem akcji “Zima w mieście”, szkołą i jej terenem) 

        10.00 - 12.00 - KOLORADO ul. Konarskiego 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 -  15.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 12                                             sala 111                       wych. p. Aneta K. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00 - 10.00 -  zajęcia z wychowawcą, sala 111 (zapoznanie z regulaminem akcji “Zima w mieście”, szkołą i jej terenem) 

        11.00 - 13.00 - Inca Play 

        14.00 - 14.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        15.00 - 16.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 13                                           sala 111                            wych. p. Lidia G. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00 - 10.00 -  zajęcia z wychowawcą, sala 111 (zapoznanie z regulaminem akcji “Zima w mieście”, szkołą i jej terenem) 

        11.00 - 13.00 - Inca Play 

        14.00 - 14.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        15.00 - 16.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 14                                    sala 112                            wych. p. Anna S. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        8.55 - 9.30 - zajęcia z wychowawcą, sala 112 (zapoznanie z regulaminem akcji “Zima w mieście”, szkołą i jej terenem) 

        9.30 -  10.30 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        11.00 - 12.30 - Warsztaty na wesoło - “Podróżnicy” s.133       

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        13.30 - 15.00 -  Zajęcia programowe z wychowawcą 

        15.00 - 16.00 - Zajęcia sportowe - JOGA 

        16.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 15                                      sala 112                           wych. p. Ilona W.-Z. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        8.55 - 9.30 - zajęcia z wychowawcą, sala 112 (zapoznanie z regulaminem akcji “Zima w mieście”, szkołą i jej terenem) 

        9.30 -  10.30 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        11.00 - 12.30 - Warsztaty na wesoło - “Podróżnicy” s.133       

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        13.30 - 15.00 -  Zajęcia programowe z wychowawcą 

        15.00 - 16.00 - Zajęcia sportowe - JOGA 

        16.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 16                                       sala 115                       wych. p. Robert K. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00- 9.30 - zajęcia z wychowawcą, sala 116 (zapoznanie z regulaminem akcji “Zima w mieście”, szkołą i jej terenem) 

        10.00 - 12.00 - Spin City - kręgle  

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        13.30 - 15.00 -  Zajęcia programowe z wychowawcą 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 17                                      sala 115                                 wych. p. Agata B. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00- 9.30 - zajęcia z wychowawcą, sala 115 (zapoznanie z regulaminem akcji “Zima w mieście”, szkołą i jej terenem) 

        10.00 - 12.00 - Spin City - kręgle  

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        13.30 - 15.00 -  Zajęcia programowe z wychowawcą 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 18                                     sala 116                        wych. p. Monika T. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00- 9.30 - zajęcia z wychowawcą, sala 116 (zapoznanie z regulaminem akcji “Zima w mieście”, szkołą i jej terenem) 

        10.00 - 12.00 - Spin City - kręgle  

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        13.30 - 15.00 -  Zajęcia programowe z wychowawcą 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 19                           sala 116                          wych. p. Izabela S.-K. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00- 9.30 - zajęcia z wychowawcą, sala 116 (zapoznanie z regulaminem akcji “Zima w mieście”, szkołą i jej terenem) 

        10.00 - 12.00 - Spin City - kręgle  

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        13.30 - 15.00 -  Zajęcia programowe z wychowawcą 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

         

      • PIĄTEK 14.02.2020

         

        Grupa 1                           sala 06                                 wych. p. Ewa Sz. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        10.00- 12.00 - Multikino “Gang zwierzaków” 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.30  - Mini Disco – holl II piętro 

        15.30 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 2                sala 06                                                   wych. P. Kasia J - M 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        10.00- 12.00 - Multikino “Gang zwierzaków” 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.30  - Mini Disco – holl II piętro 

        15.30 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 3                           sala 06                                               wych. p. Anna S. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        10.00- 12.00 - Multikino “Gang zwierzaków” 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.30  - Mini Disco – holl II piętro 

        15.30 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 4                         sala 012                                            wych. p. Kinga K.-S.

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        10.00- 12.00 - Multikino “Gang zwierzaków” 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.30  - Mini Disco – holl II piętro 

        15.30 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 5                                sala 012                                  wych. p. Elwira T. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        10.00- 12.00 - Multikino “Gang zwierzaków” 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.30  - Mini Disco – holl II piętro 

        15.30 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 6                                  sala 013                                wych. p. Jolanta M.  

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        10.00- 12.00 - Multikino “Gang zwierzaków” 

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.30  - Mini Disco – holl II piętro 

        15.30 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 7                                    sala 013                         wych. p. Karolina W.  

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        10.00- 12.00 - Multikino “Gang zwierzaków” 

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.30  - Mini Disco – holl II piętro 

        15.30 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 8                                      sala 016                              wych. p. Damian H. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        8.40 - 9.30 - zajęcia z wychowawcą, sala 013  

        11.00 -  13.00 - Inca Play – sala zabaw w Blue City 

        14.00 - 14.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        15.00 - 16.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 9                                           sala 016                      wych. p. Magdalena R.

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        8.40 - 9.30 - zajęcia z wychowawcą, sala 013  

        11.00 -  13.00 - Inca Play – sala zabaw w Blue City 

        14.00 - 14.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        15.00 - 16.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 10                                          sala 017                      wych. p. Dorota Sz. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        10.00- 12.00 - Multikino “Gang zwierzaków” 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.30  - Mini Disco – holl II piętro 

        15.30 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 11                               sala 017                                wych. p. Iwona K. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        10.00- 12.00 - Multikino “Gang zwierzaków” 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.30  - Mini Disco – holl II piętro 

        15.30 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 12                                 sala 111                             wych. p. Aneta K. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        10.00 - 11.30 - Muzeum Wojska Polskiego - “Jak zostać rycerzem” 

        12.30 - 13.00  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.00 - Trampoliny Fun Zone, ul. Dywizjonu 303    

        15.30 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 13                                  sala 111                                 wych. p. Lidia G. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        10.00 - 11.30 - Muzeum Wojska Polskiego - “Jak zostać rycerzem” 

        12.30 - 13.00  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.00 - Trampoliny Fun Zone, ul. Dywizjonu 303    

        15.30 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 14                                sala 112                          wych. p. Magdalena S. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.30 - 10.30 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna

        10.30 - 11.30  - Zajęcia z pierwszej pomocy

        11.30 - 12.00 Obiad (stołówka nowy budynek) 

        13.00 - 15.00 - Multikino “Gang zwierzaków” 

        16.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 15                          sala 112                                     wych. p. Urszula A. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00 - 10.30 - Zajęcia z pierwszej pomocy 

        10.30 - 11.30  - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        11.30 - 12.00 Obiad (stołówka nowy budynek) 

        13.00 - 15.00 - Multikino “Gang zwierzaków” 

        16.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 16                                               sala 115                    wych. p. Robert K. 

        Godz.     

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.30 - 10.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 013 

        11.00 - 12.00 - Basen          

        13.00 - 13.30 - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 - Zajęcia sportowe - joga 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 17                           sala 115                                     wych. p. Anna G. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.30 - 10.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 013 

        11.00 - 12.00 - Basen          

        13.00 - 13.30 - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 - Zajęcia sportowe – joga 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 18                           sala 116                                    wych. p. Monika T. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00- 10.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 115  

        11.00 - 12.30 - Łyżwy - ul. Obrońców Tobruku 

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 - Zajęcia sportowe – joga 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 19                    sala 116                                        wych. p. Izabela S.-K. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00- 10.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 115  

        11.00 - 12.30 - Łyżwy - ul. Obrońców Tobruku 

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 - Zajęcia sportowe – joga 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

         

      • Czwartek 13.02.2020

         

        Grupa 1                           sala 06                                           wych. p. Ewa Sz. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        9.30- 10.30 - zajęcia w bibliotece ul. Pełczyńskiego 28c 

        11.30 - 12.30 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.00  - Zawody sportowe w sali gimnastycznej 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy ruchowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 2                sala 06                                                   wych. P. Kasia J - M 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        9.30 - 10.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 06 

        10.40 - 11.40 - zajęcia w bibliotece ul. Pełczyńskiego 28c        

        12.30- 13.00  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.00 - Zawody sportowe w sali gimnastycznej 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 3                           sala 06                                               wych. p. Anna S. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        9.30 - 10.30 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        11.30 - 12.30 - Zajęcia w Spotykalnia ul. Powstańców Śląskich 126    

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.00 - Zawody sportowe, sala gimnastyczna 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 4                   sala 012                         wych. p. Kinga Kalbarczyk-Smarż 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        9.30 - 10.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 012 

        11.00 - 12.00 - Basen          

        13.00 - 13.30 - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.00 - CYRK POMPONI - holl II piętro 

        15.00 - 16.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 5                              sala 012                                   wych. p. Elwira Turyk  

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        9.30 - 10.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 012 

        11.00 - 12.00 - Basen          

        13.00 - 13.30 - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.00 - CYRK POMPONI - holl II piętro 

        15.00 - 16.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 6                                  sala 013                                 wych. p. Jolanta M.  

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        9.30 - 10.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 013 

        11.00 - 12.00 - Basen          

        13.00 - 13.30 - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.00 - CYRK POMPONI - holl II piętro 

        15.00 - 16.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 7                                    sala 013                         wych. p. Karolina W.  

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        9.30 - 10.30 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        10.30- 11.30 -  Programowanie s.134 

        11.30 - 12.30 -  zajęcia z wychowawcą, sala 013 

        12.30 - 13.00  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.00 - CYRK POMPONI - holl II piętro 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 8                                      sala 016                              wych. p. Damian H. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        9.30- 10.30 - Programowanie, sala 134 

        11.00 - 12.30 -  Zajęcia artystyczne “Makrama” sala 203 

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.00 - CYRK POMPONI - holl II piętro 

        15.00 - 16.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 9                               sala 016                      wych. p. Magdalena Rudolf 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.30 - 11.00 - Zajęcia artystyczne “Makrama” sala 203 

        11.30 -  12.30 - Programowanie s.134 

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.00 - CYRK POMPONI - holl II piętro 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 10                                          sala 017                      wych. p. Dorota Sz. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.30 - 10.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 017 

        11.15 - 13.30 - Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa 

        14.00 - 14.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.30 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 11                                       sala 017                           wych. p. Iwona K. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.30 - 10.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 017 

        11.15 - 13.30 - Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa 

        14.00 - 14.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.30 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 12                                 sala 111                                      wych. p. Aneta K. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        10.00 - 12.00 - Warsztaty z kolażu - SCEK, ul. Jezuicka 4 

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.00 - CYRK POMPONI - holl II piętro    

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 13                                  sala 111                                    wych. p. Lidia G. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        10.00 - 12.00 - Warsztaty z kolażu - SCEK, ul. Jezuicka 4 

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.00 - CYRK POMPONI - holl II piętro    

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 14                                sala 112                             wych. p. Magdalena S. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00 - 13.00 - Centrum Nauki Kopernik 

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 - CYRK POMPONI - holl II piętro    

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 15                          sala 112                           wychowawca p. Urszula A. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00 - 13.00 - Centrum Nauki Kopernik 

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 - CYRK POMPONI - holl II piętro    

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 16                               sala 115                       wychowawca p. Robert K. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00 - 13.00 - Centrum Nauki Kopernik 

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 - Zajęcia Karate

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 17                           sala 115                    wychowawca p. Anna G. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00 - 13.00 - Centrum Nauki Kopernik 

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 - Zajęcia Karate  

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 18                           sala 116                    wychowawca p. Monika T. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00- 9.45 - zajęcia z wychowawcą, sala 115  

        11.00 - 13.00 - Montanaclub - zajęcia sportowe siatkówka ul. Zaruskiego 12 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 - Zajęcia Karate 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 19                                    sala 116                          wych. p. Izabela S.-K. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00- 9.45 - zajęcia z wychowawcą, sala 115  

        11.00 - 13.00 - Montanaclub - zajęcia sportowe siatkówka ul. Zaruskiego 12 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 - Zajęcia Karate 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

         

         

         

      • ŚRODA 12.02.2020

        Grupa 1                           sala 06                                              wych. p. Ewa Sz. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        9.00- 13.00 - Bajkolandia 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.00  - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna  

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 2                sala 06                                                   wych. P. Kasia J - M 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        9.00- 13.00 - Bajkolandia 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.00  - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna  

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 3                           sala 06                                               wych. p. Anna S. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        9.00- 13.00 - Bajkolandia 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.00  - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna  

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 4                     sala 012                                              wych. p. Kinga K.-S. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        9.00- 9.45 -  Zajęcia z Policjantem z Wydziału Ruchu Drogowego 

        11.00-  13.00 - Inca Play  

        14.00 - 14.30  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        15.00 - 16.00  - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna  

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 5                                sala 012                                      wych. p. Elwira T. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        9.00- 9.45 -  Zajęcia z Policjantem z Wydziału Ruchu Drogowego 

        11.00-  13.00 - Inca Play  

        14.00 - 14.30  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        15.00 - 16.00  - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna  

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 6                                  sala 013                                  wych. p. Jolanta M.  

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        8.40 - 9.30 - zajęcia z wychowawcą, sala 013  

        11.00 -  13.00 - Centralny Dom Techniki    

        14.30 - 15.00  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        15.00 - 16.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

         16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 7                                    sala 013                         wych. p. Karolina W.  

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        10.00 - 11.30 - Zajęcia w bibliotece (ul. Batalionów Chłopskich 87) 

        11.30 - 12.30 -  Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        12.30 - 13.00  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        13.00 - 16.30  - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 8                                      sala 016                              wych. p. Damian H. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        9.00- 9.45 -  Zajęcia z Policjantem z Wydziału Ruchu Drogowego 

        11.00 - 13.00 - Basen Pingwinek 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

        15.00 - 16.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 9                         sala 016                                   wych. p. Magdalena R.

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00- 9.45 -  Zajęcia z Policjantem z Wydziału Ruchu Drogowego 

        11.00 - 13.00 - Basen Pingwinek 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 -  Zajęcia Karate     

        16.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 10                                          sala 017                      wych. p. Dorota Sz. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00- 9.45 -  Zajęcia z Policjantem z Wydziału Ruchu Drogowego 

        11.00 - 13.00 - Basen Pingwinek 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 -  Zajęcia Karate     

        16.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 11                                        sala 017                          wych. p. Iwona K. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00- 9.45 -  Zajęcia z Policjantem z Wydziału Ruchu Drogowego 

        11.00 - 13.00 - Basen Pingwinek 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 -   Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        16.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 12                                 sala 111                            wych. p. Aneta K. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.30 - 10.30 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        11.00 - 13.00 - Zajęcia w Szkole Głównej Służby Pożarniczej “Bezpieczny dom”  

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 13                                  sala 111                            wych. p. Lidia G. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.30 - 10.30 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        11.00 - 13.00 - Zajęcia w Szkole Głównej Służby Pożarniczej “Bezpieczny dom”  

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 14                                sala 112                     wych. p. Magdalena S. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00 - 12.00 - Lekcja edukacyjna - Łazienki Królewskie, Pałac na Wyspie 

        12.30 - 13.00  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        13.00 - 14.00 -  Zajęcia Karate 

        14.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

        Grupa 15                          sala 112                               wych. p. Urszula A. 

        Godz.    

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00 - 12.00 - Lekcja edukacyjna - Łazienki Królewskie, Pałac na Wyspie 

        12.30 - 13.00  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        13.00 - 14.00 -  Zajęcia Karate 

        14.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

        Grupa 16                               sala 115                    wych. p. Robert K. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00- 9.45 - zajęcia z wychowawcą, sala 115  

        11.00 - 13.00 - Montanaclub - zajęcia sportowe siatkówka ul. Zaruskiego 12 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

          

        Grupa 17                           sala 115                               wych. p. Anna G. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00- 9.45 - zajęcia z wychowawcą, sala 115  

        11.00 - 13.00 - Montanaclub - zajęcia sportowe siatkówka ul. Zaruskiego 12 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 18                                     sala 116                            wych. p. Monika T. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00 - 13.00 - Centrum Nauki Kopernik 

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 19                                 sala 116                    wych. p. Izabela S.- K. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00 - 13.00 - Centrum Nauki Kopernik 

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

         

      • WTOREK 11.02.2020

         

        Grupa 1                           sala 06                                 wych. p. Ewa Sz. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        9.00- 10.30 - zajęcia z wychowawcą, sala 06 

        10.30 - 11.30 - Robotyka, sala 134  

        11.30 - 12.30 -  Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna lub wyjście na plac zabaw 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.00  - Karate  

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 2                sala 06                                       wych. P. Kasia J - M 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        9.30 - 10.30 - Robotyka sala 134 

        11.00 - 12.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna        

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.00 - Karate 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 3                           sala 06                                 wych. p. Anna S. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        9.00 - 10.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 06 

        10.00 - 11.00 - Zajęcia plastyczne (Frida)        

        11.30 - 12.30 - Robotyka sala 134 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 4                   sala 012                       wych. p. Kinga K.-S.

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        9.30 - 10.30 - zajęcia plastyczne w Wypożyczalni na ul.Pełczyńskiego 

        11.00 - 12.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 012           

        12.00 - 12.30  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        13.00 - 14.00  - Karate 

        14.00 - 15.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

        15.00 - 16.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 5                                sala 012                         wych. p. Elwira T.  

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        8.40 - 9.30 - zajęcia z wychowawcą, sala 012 

        9.30 - 11.00 - Warsztaty na wesoło - “Podróżnicy” sala 133 

        11.00 - 12.00 - Karate          

        12.30 - 13.00  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        13.00 - 14.00  - Zajęcia programowe z wychowawcą 

        14.00 - 15.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 6                                  sala 013                               wych. p. Jolanta M.  

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        8.40 - 9.30 - zajęcia z wychowawcą, sala 013  

        9.30 - 11.00 - Warsztaty na wesoło - “Podróżnicy” sala 133 

        11.00 - 12.00 - zajęcia Karate          

        12.30 - 13.00  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        13.00 - 14.00  - Zajęcia programowe z wychowawcą 

        14.00 - 15.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 7                                    sala 013                         wych. p. Karolina W.  

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        8.40 - 9.30 - zajęcia z wychowawcą, sala 013 

        9.30- 10.30 - zajęcia karate  

        11.00 - 12.30 -  Warsztaty na wesoło - “Podróżnicy” sala 133 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 8                                 sala 016                            wych. p. Damian H. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        9.30- 10.30 - zajęcia karate  

        11.00 - 12.30 -  Warsztaty na wesoło - “Podróżnicy” sala 133 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        14.00 - 15.00 - Gry i zabawy świetlicowe 

        15.00 - 16.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 9                         sala 016                      wych. p. Magdalena Rudolf 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00 - 10.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 016 

        11.00 -  13.00 - Centralny Dom Techniki 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        13.30 - 15.00  - Zajęcia programowe z wychowawcą 

        15.00 - 16.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        16.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 10                                     sala 017                      wych. p. Dorota Sz. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.30 - 10.30 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        10.30 - 11.15 - zajęcia z wychowawcą, sala 017 

        12.00 - 13.30  Zajęcia plastyczne Wypożyczalnia ul.Konarskiego 

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 11                               sala 017                       wych. p. Iwona K. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.30 - 10.30 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        10.30 - 11.15 - zajęcia z wychowawcą, sala 017 

        11.30 - 12.30 - Zajęcia plastyczne Biblioteka ul. Powstańców Śląskich 

        13.30 - 14.00  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 12                                 sala 111                             wych. p. Aneta K. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00 - 10.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 111  

        11.00 - 13.00 - Basen Pingwinek 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 -  Zajęcia Karate     

        16.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 13                                  sala 111                            wych. p. Lidia G. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00 - 10.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 111  

        11.00 - 13.00 - Basen Pingwinek 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 -  Zajęcia Karate      

        16.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 14                                sala 112                     wych. p. Magdalena S. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00 - 10.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 112  

        11.00 - 13.00 - Basen Pingwinek 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 -  Zajęcia programowe z wychowawcą      

        16.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

         

         

        Grupa 15                          sala 112                        wych. p. Urszula A. 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00 - 10.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 112  

        11.00 - 13.00 - Basen Pingwinek 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 -  Zajęcia programowe z wychowawcą      

        16.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 16                               sala 115                    wych. p. Robert K. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00- 9.45 - zajęcia z wychowawcą, sala 115  

        10.50 - 13.00 - Multikino Wola Park “ Doktor Dolittle” 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        13.30 - 15.00 -  Zajęcia artystyczne - “Makrama” 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

          

        Grupa 17                           sala 115                    wych. p. Anna G. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00- 9.45 - zajęcia z wychowawcą, sala 115  

        10.50 - 13.00 - Multikino Wola Park – film “ Doktor Dolittle” 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00- 15.30 -  Warsztaty artystyczne - “Makrama” 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 18                           sala 116                    wych. p. Monika T. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00- 9.45 - zajęcia z wychowawcą, sala 116 

        10.50 - 13.00 - Multikino Wola Park - film “ Doktor Dolittle” 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        13.30 - 15.00 -  Zajęcia programowe z wychowawcą 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 19                    sala 116                    wych. p. Izabela S.-K. 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00- 9.45 - zajęcia z wychowawcą, sala 116  

        10.50 - 13.00 - Multikino Wola Park - film “Doktor Dolittle” 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        13.30 - 15.00 -  Zajęcia programowe z wychowawcą 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

      •  

        PONIEDZIAŁEK 10.02.2020

         

        Grupa 1                           sala 06                                 wychowawca p. Ewa Szulich  

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        8.40 - 9.30 - zajęcia z wychowawcą, sala 06 (zapoznanie z regulaminem akcji “Zima w mieście”, szkołą i jej terenem)  

        9.30 - 10.00 - GRY XXL – II pietro - holl           

        10.15 - 11.00 - Lekcja żywej historii  

        11.30 - 12.30 -  Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna lub wyjście na plac zabaw 

        12.30 - 13.00  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        13.00 - 14.00  - Zajęcia programowe z wychowawcą 

        14.00 -  15.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 2                sala 06                 wychowawca p.Kasia Jankowska - Mularska 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        8.40 - 10.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 06 (zapoznanie z regulaminem akcji “Zima w mieście”, szkołą i jej terenem)  

        10.00 - 10.30 - GRY XXL – II pietro - holl           

        11.30 - 13.00 - Warsztaty na wesoło - “Podróżnicy” sala 133 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        13.30 - 14.00  - Zajęcia programowe z wychowawcą 

        14.00 - 15.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 3                           sala 06                         wychowawca p. Anna Sosnowska  

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        8.40 - 10.30 - zajęcia z wychowawcą, sala 06 (zapoznanie z regulaminem akcji “Zima w mieście”, szkołą i jej terenem)  

        10.30 - 11.00 - GRY XXL – II pietro - holl           

        11.30 - 13.00 - Warsztaty na wesoło - “Podróżnicy” sala 133 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        13.30 - 14.00  - Zajęcia programowe z wychowawcą 

        14.00 - 15.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 4                                sala 012                         wychowawca p. Alicja Pakuła  

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        8.40 - 10.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 012 (zapoznanie z regulaminem akcji “Zima w mieście”, szkołą i jej terenem)  

        10.15 - 11.00 - Lekcja żywej historii 

        11.30 - 12.00 - GRY XXL – II pietro - holl           

        12.00 - 12.30  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        13.00 - 14.00  - Zajęcia programowe z wychowawcą 

        14.00 - 15.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 5                                sala 012                         wychowawca p. Elwira Turyk  

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        8.40 - 10.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 012 (zapoznanie z regulaminem akcji “Zima w mieście”, szkołą i jej terenem)  

        10.15 - 11.00 - Lekcja żywej historii 

        12.00 - 12.30 - GRY XXL – II pietro - holl           

        12.30 - 13.00  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        13.00 - 14.00  - Zajęcia programowe z wychowawcą 

        14.00 - 15.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 6                       sala 013                 wychowawca p. Jolanta Marcinkiewicz  

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        9.00 - 10.15 - zajęcia z wychowawcą, sala 013 (zapoznanie z regulaminem akcji “Zima w mieście”, szkołą i jej terenem)  

        10.15 - 11.00 - Lekcja żywej historii 

        11.00 - 12.00 -  Zajęcia programowe z wychowawcą - ozoboty      

        12.00 - 12.30  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        13.00 - 13.30  - GRY XXL – II pietro - holl 

        14.00 - 15.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 7                          sala 013                   wychowawca p. Karolina Wojtaszek  

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        9.00 - 10.15 - zajęcia z wychowawcą, sala 013 (zapoznanie z regulaminem akcji “Zima w mieście”, szkołą i jej terenem)  

        10.15 - 11.00 - Lekcja żywej historii 

        11.00 - 12.00 -  Zajęcia programowe z wychowawcą/wyjście na plac zabaw       

        12.00 - 12.30  - Obiad (stołówka nowy budynek) 

        13.30 - 14.00  - GRY XXL – II pietro - holl 

        14.00 - 15.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 06 

         

        Grupa 8                                 sala 016                        wychowawca p. Damian Hass 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        9.30 - 11.00 - Kobieta na motorze - Anna Jackowska - zajęcia podróżnicze  

        11.15 - 12.00 - Lekcja żywej historii 

        12.00 - 13.00 -  zajęcia z wychowawcą, sala 016 (zapoznanie z regulaminem akcji “Zima w mieście”, szkołą i jej terenem) 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 14.30  - GRY XXL – II pietro - holl 

        15.00 - 16.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 9                         sala 016                      wychowawca p. Magdalena Rudolf 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka nowy budynek) 

        10.15- 11.00 - Lekcja żywej historii 

        11.15 - 12.45 - Kobieta na motorze - Anna Jackowska - zajęcia podróżnicze 

        12.00 - 13.00 -  zajęcia z wychowawcą, sala 016 (zapoznanie z regulaminem akcji “Zima w mieście”, szkołą i jej terenem) 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        13.30 - 14.30  - Zajęcia programowe z wychowawcą 

        14.30 - 15.00  - GRY XXL – II pietro - holl 

        15.00 - 16.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        16.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 10                           sala 017                   wychowawca p. Dorota Szymaniak 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.30 - 10.30 - Warsztaty artystyczne - Chlorofil – kreatywna edukacja ekologiczna s.203 

        10.30 - 11.15 - zajęcia z wychowawcą, sala 017 (zapoznanie z regulaminem akcji “Zima w mieście”, szkołą i jej terenem) 

        11.15 - 12.00 - Lekcja żywej historii 

        12.00 - 12.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        13.00 -  14.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        14.00 - 15.00 -  Zajęcia programowe z wychowawcą      

        15.00 - 15.30  - GRY XXL – II pietro - holl 

        15.30 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 11                               sala 017                       wychowawca p. Iwona Klecha 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00 - 10.30 - zajęcia z wychowawcą, sala 017 (zapoznanie z regulaminem akcji “Zima w mieście”, szkołą i jej terenem) 

        10.30 - 11.30 - Warsztaty artystyczne - Chlorofil – kreatywna edukacja ekologiczna s.203 

        12.00 - 12.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        13.00 -  14.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        14.00 - 15.00 -  Zajęcia programowe z wychowawcą      

        15.00 - 15.30  - GRY XXL – II pietro - holl 

        15.30 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 12                               sala 111                       wychowawca p. Aneta Kuch 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00 - 10.00 - zajęcia z wychowawcą, sala 111 (zapoznanie z regulaminem akcji “Zima w mieście”, szkołą i jej terenem) 

        10.00 - 11.15 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        11.30 - 12.30 - Warsztaty artystyczne - Chlorofil – kreatywna edukacja ekologiczna s.203 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        14.00 - 15.00 -  Zajęcia programowe z wychowawcą      

        15.30 - 16.00  - GRY XXL – II pietro - holl 

        16.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 13                        sala 111                       wychowawca p. Lidia Gumkowska 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        8.40 - 9.30 - zajęcia z wychowawcą, sala 111 (zapoznanie z regulaminem akcji “Zima w mieście”, szkołą i jej terenem) 

        9.30 -  11.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        11.15 - 12.00 - Lekcja żywej historii 

        12.00 - 12.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        13.00 - 14.00 - Warsztaty artystyczne - Chlorofil – kreatywna edukacja ekologiczna s.203 

        14.00 - 15.00 -  Zajęcia programowe z wychowawcą      

        15.30 - 16.00  - GRY XXL – II pietro - holl 

        16.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 14                     sala 112                wychowawca p. Magdalena Sygnowska 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        8.40 - 9.30 - zajęcia z wychowawcą, sala 112 (zapoznanie z regulaminem akcji “Zima w mieście”, szkołą i jej terenem) 

        9.30 -  11.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        11.15 - 12.00 - Lekcja żywej historii 

        12.30 - 13.00  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        13.00 - 14.00 -  Zajęcia programowe z wychowawcą 

        14.00 - 15.00 - Warsztaty artystyczne - Chlorofil – kreatywna edukacja ekologiczna s.203   

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 15                     sala 112                wychowawca p. Urszula Adamczuk 

        Godz. 

        8.15 - 8.35 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        8.40 - 9.30 - zajęcia z wychowawcą, sala 112 (zapoznanie z regulaminem akcji “Zima w mieście”, szkołą i jej terenem) 

        9.30 -  11.00 - Zajęcia sportowe, sala gimnastyczna 

        11.15 - 12.00 - Lekcja żywej historii 

        12.30 - 13.00  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        13.00 - 14.00 -  Zajęcia programowe z wychowawcą 

        14.00 - 15.00 - Warsztaty artystyczne - Chlorofil – kreatywna edukacja ekologiczna s.203   

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 16                     sala 115               wychowawca p. Robert Kołodziejczyk 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00- 9.15 - zajęcia z wychowawcą, sala 115 (zapoznanie z regulaminem akcji “Zima w mieście”, szkołą i jej terenem) 

        10.00 - 11.00 - Fun Zone - trampoliny, ul. Dywizjonu 303 

        12.00 - 12.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        12.30 - 13.30 -  Zajęcia programowe z wychowawcą 

        13.30 - 15.00 - Warsztaty artystyczne na wesoło - “Podróżnicy” sala 133 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

          

        Grupa 17                           sala 115                    wychowawca p. Anna Grygoruk 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00- 9.15 - zajęcia z wychowawcą, sala 115 (zapoznanie z regulaminem akcji “Zima w mieście”, szkołą i jej terenem) 

        10.00 - 11.00 - Fun Zone - trampoliny, ul. Dywizjonu 303 

        12.00 - 12.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        12.30 - 13.30 -  Zajęcia programowe z wychowawcą 

        13.30 - 15.00 - Warsztaty artystyczne na wesoło - “Podróżnicy” sala 133 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 18                           sala 116                    wychowawca p. Monika Turska 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00- 10.15 - zajęcia z wychowawcą, sala 116 (zapoznanie z regulaminem akcji “Zima w mieście”, szkołą i jej terenem) 

        10.30 - 11.30 - Jump World - trampoliny, ul.Krakowska 61 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        13.30 - 15.00 -  Zajęcia programowe z wychowawcą 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017 

         

        Grupa 19                    sala 116                    wychowawca p. Izabela Soból-Kaluga 

        Godz. 

        8.35 - 8.55 - śniadanie (stołówka stary budynek) 

        9.00 - 10.15 - zajęcia z wychowawcą, sala 116 (zapoznanie z regulaminem akcji “Zima w mieście”, szkołą i jej terenem) 

        11.00 - 12.00 - Jump World - trampoliny, ul.Krakowska 61 

        13.00 - 13.30  - Obiad (stołówka stary budynek) 

        13.30 - 15.00 -  Zajęcia programowe z wychowawcą 

        15.00 - 16.30 - Gry i zabawy świetlicowe 

        16.30 - 17.30 - Zabawy w świetlicy popołudniowej, sala 017