•  

         

        Zajęcia pozalekcyjne rozwijające uzdolnienia i zainteresowania uczniów klas 4-8 Szkoły Podstawowej nr 350

        organizowane w roku szkolnym 2020/2021

         

        Nazwisko

        Imię

        Nazwa zajęć

        termin

        sala

        Antoniak

        Katarzyna

        Koło gitarowe dla klas 5
        i 6

        Środa 7l

        212

        Beńko

        Judyta

        Koło Samorządu Uczniowskiego

        Środa 8,9l

        holl

        Biniewska-Weremczuk

        Agnieszka

        Przygotowanie do E8 dla klas 8

        Poniedziałek 8l

        236

        Biniewska-Weremczuk

        Agnieszka

        Kołomatematyczne dla klas 6

        czwartek 7l

        co 2 tygodnie

        238

        Biniewska-Weremczuk

        Agnieszka

        Zajęcia wyrównujące umiejętności matematyczne dla klas 6

        czwartek 7l

        co 2 tygodnie

        238

        Busiło

        Małgorzata

        SKS dla dziewcząt z klas 5 i 6

        (piłka siatkowa, koszykowa, lekkoatletyka, unihoc)

        Piątek 9,10l

        SG

        Czarkowski

        Przemysław

        Zajęcia rozwijające uzdolnienia matematyczne

        Czwartek 0l + on-line

        111

        Kiersznicka

        Aleksandra

        Koło sportowe

        Wtorek 8l

        SG

        Kiersznicka

        Aleksandra

        SKS dla dziewcząt z klas 7 i 8 (piłka siatkowa)

        Poniedziałek 8,9l

        SG

        Kopeć

        Jarosław

        SKS dla chłopcówz klas
        7 i 8 (piłka nożna, ręczna, unihoc)

        Środa 9, 10l

        SG

        Krawczyk-Zagrodzka

        Anna

        Zespół Wokalny

        Poniedziałek 7l,

        Czwartek 7l

        133

        Kruczyk-Skiba

        Barbara

        SKS dla chłopców z klas 5 i 6 (piłka siatkowa, lekkoatletyka)

        Czwartek 8,9l

        SG

        Lisowski

        Rafał

        Przygotowanie do E8

        dla klas 8c i 8e

        Poniedziałek 7, 8l co 2 tygodnie

        243/227

        Lisowski

        Rafał

        Zajęcia wyrównujące umiejętności matematyczne dla klas 8c i 8e

        Poniedziałek 7, 8l co 2 tygodnie

        243/227

        Malinowska

        Magdalena

        Koło informatyczno-programistyczne

        Czwartek 7l

        252

        Malinowska

        Magdalena

        Zajęcia wyrównujące umiejętności matematyczne dla klas 4

        Wtorek 7l

        115

        Nagłowska

        Dorota

        Koło j. hiszpańskiego

        Poniedziałek 8l

        Środa 7l

        038

        Olejnik

        Monika

        Koło „Godzina dla fizyki”

        Pierwszy czwartek m-ca 0l

        208

        Orlińska

        Anna

        Zajęcia wyrównawcze
        z matematyki dala klas 6

        Czwartek 7l

        012

        Osiak

        Małgorzata

        Przygotowanie do E8 dla klasy 8f

        Środa 7l

        232

        Pasoń

        Iwona

        SKS dla chłopców

        z klas 7 i 8 (piłka siatkowa)

        Poniedziałek 8,9l

        SG

        Rak

        Agata

        Koło plastyczne „Art.-Inspiracje”

        Czwartek 6,7l

        203

        Robak

        Jacek

        Koło redagujące gazetkę szkolną

        Środa 7l

        227

        Romańczuk

        Marta

        Warsztaty gitarowe

        Poniedziałek 6l

        133

        Sikorska-Boruc

        Justyna

        Przygotowanie do E8 dla klasy 8c

        Czwartek 7l

        243

        Słoń

        Jarosław

        SKS dla uczniów

        z klas 4 - 8 (tenis stołowy)

        Środa 8,9l

        SG

        Soból-Kaluga

        Izabela

        Przygotowanie do E8 dla klasy 8e

        Środa 8l

        227

        Soból-Kaluga

        Izabela

        Przygotowanie do E8 dla klasy 8b

        Czwartek 7l

        212

        Soból-Kaluga

        Izabela

        Zajęcia wyrównujące umiejętności polonistyczne dla klas 8b i 8e

        Piątek 7l

        227

        Soból-Kaluga

        Izabela

        Koło dziennikarskie

        Środa 7l

        111

        Soból-Kaluga

        Izabela

        Spotkania samorządu uczniowskiego

        Środa 9l

        holl

        Szewczyk

        Agnieszka

        Przygotowanie do E8

        dla klas 8b i 8g

        Czwartek 0l

        212/251

        Szewczyk

        Agnieszka

        Przygotowanie do E8

        dla klas 8a i 8d

        Piątek 7l

        221/203

        Tulej

        Beata

        Koło geograficzne dla klas 5 i 6

        Poniediałek 7l

        246

        Tupalska

        Małgorzata

        Szkolne koło wolontariatu

        Poniedziałek 8l

        217

        Turska

        Monika

        Przygotowanie do E8 dla klas 8d

        Czwartek 7l

        210

        Turska

        Monika

        Dyskusyjny klub Książki

        Czwartek 8l

        210

        Tyde

        Marek

        Przygotowanie do E8 dla klasy 8a

        Środa 7l

        221

        Tyde

        Marek

        Przygotowanie do E8 dla klasy 8g

        Czwartek 7l

        251

        Urbanowska

        Grażyna

        Koło matematyczne

        dla uczniów klasy 5d

        Poniedziałek 6l

        134

        Warzocha

        Anna

        Koło informatyczne #Surerkoderzy

        Wtorek 7,8 l

        249

        Warzocha

        Anna

        Zajęcia uzupełniające

        z matematyki dla klasy 6f

        Środa 6l

        246

        Wichowicz

        Amelia

        Koło filmowe dla klas 6 i 7

        Wtorek 7,8l raz w m-cu, Środa 7,8l raz w m-cu

        242

        Żaczek-Podawca

        Edyta

        Konsultacje historyczne

        Poniedziałek 1l

        232

        Żebrowska

        Aleksandra

        Zajęcia uzupełniające

        z matematyki dla klas 5

        Poniedziałek 7l

        254

        Żebrowska

        Aleksandra

        Zajęcia uzupełniające

        z matematyki dla klas 7

        Piątek 0l

        254

        Żebrowska

        Aleksandra

        Przygotowanie do E8 dla klasy 8d

        Czwartek 0l

        254