• maj 2019

22 maja 2019 r. - Wycieczka do wioski "Pod kogutem"

Kolejna majowa środa to w naszym przedszkolu dzień wycieczki młodszych dzieci do wioski "Pod kogutem". Misie, Kangurki i Jeżyki mogły z bliska zobaczyć wiele interesujących zwierząt, jak choćby lama, paw, świnka morska czy żółw wodny. Atrakcją dla naszych maluchów była też możliwość samodzielnego zrobienia masła oraz jedzenie kiełbasek z ogniska. Mniam!

15 maja 2019 r. - Wycieczka zerówek pt. "Być jak Indiana Jones"

Najstarsze przedszkolaki w środę uczestniczyły w wycieczce pt. "Być jak Indiana Jones". Zerówkowicze stali się tego dnia drużyną, która miała wykonać wiele zadań prowadzących do odnalezienia skarbu. Trzeba było m. in. przejść leśny labirynt, strzelać z łuku, wydoić sztuczną krowę i łowić ryby. Dzieci bawiły się doskonale, pomimo nieprzyjemnej, deszczowej i chłodnej pogody.

10 maja 2019 r. - Rozstrzygnięcie konkursu "Wodą malowane"

W piątek w naszej sali gimnastycznej odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego "Wodą malowane". Wszyscy uczestnicy, który wykonali pracę metodą malowania akwarelami zostali nagrodzeni dyplomami i książeczkami, a niektórzy dostali prawdziwe puchary! Brawo dla naszych artystów :-)