• Krótko o nas

Witamy na stronie świetlicy Szkoły Podstawowej nr 350 w Warszawie.

Zapoznacie się tu Państwo z dokumentami regulującymi naszą pracę, poznacie założenia pracy wychowawczo-dydaktycznej z dziećmi, plan imprez organizowanych w świetlicy oraz poznacie trochę lepiej nas – zespół świetlicowy.

Poza tym możecie Państwo pobrać tu oświadczenia i dokumenty niezbędne do zapisania dziecka do świetlicy szkolnej.

Chcemy, aby nasza świetlica była miejscem, w którym dzieci czują się szczęśliwe i bezpieczne, gdzie mogą rozwijać swoje zainteresowania i odkrywać w sobie nowe pasje. Realizując nasze założenia chcemy  zaoferować dzieciom szeroki wybór niepłatnych zajęć dodatkowych, które prowadzone są w niewielkich grupach w godzinach pracy świetlicy.

Proponujemy następujące zajęcia: komputerowe, sportowe, przyrodnicze, ortograficzne, językowe, matematyczne, taneczne, muzyczne, teatralno-plastyczne, orgiami.

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, w salach wyposażonych
          w sprzęty potrzebne do nauki i zabawy, a godziny zajęć są starannie dobrane tak, aby dziecko mogło uczestniczyć we wszystkich, które uważa za interesujące.

W naszej szkole każda klasa ma swojego wychowawcę w świetlicy i swoją salę świetlicową. Pracujemy w grupach maksymalnie tak licznych, jak klasa, do której uczęszcza uczeń. Dzięki temu dziecko przebywa w grupie, którą dobrze zna, zawsze z tym samym nauczycielem.

Jesteśmy młodą, nowoczesną placówką, w której duży nacisk kładziemy na rozwój osobisty dzieci oraz pozytywne relacje z nimi i ich rodzicami.

Uczniowie przebywający w świetlicy co roku biorą udział w imprezach okolicznościowych, takich jak:
                   - Andrzejki
                   - Idol

- konkurs na Najsympatyczniejszego Świetlika
                   - Mam Talent

- Dzień Rodziny

Dodatkowo przez cały rok szkolny organizujemy liczne konkursy plastyczne, muzyczne
          i sportowe.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej świetlicy.

Zespół świetlicowy

SP nr 350 w Warszawie