• Dyrektor Szkoły: Rafał Lisowski

      Wicedyrektor ds. OP oraz klas 1-3 Szkoły Podstawowej nr 350: Ewa Michalak-Wietrzychowska

      Wicedyrektor ds. klas 4-8 Szkoły Podstawowej nr 350: Katarzyna Dobrogowska

      Wicedyrektor ds. Pomocy Pedagogicznej: Agnieszka Ostasz

      Wicedyrektor: Emilia Niedziałek

      Wicedyrektor ds. IT: Marek Tyde

      Kierownik świetlicy szkolnej: Ewa Majcher

       

      Wychowawcy
       

      Klasa Wychowawca Sala
      OP 3-latki (Kangurki) Karlicka Ewa / Orlikowska Dagmara / Ozdarska Aleksandra N06
      OP 3-latki (Misie) Sałata Tomasz / Komorowska Maja N01
      OP 4-latki (Jeżyki) Pietrak Magdalena / Salamon Izabela N07
      0a Orlikowska Dagmara / Łaziuk Anna N012
      0b Ozdarska Aleksandra / Wnorowska Izabela N014
      1a Słowińska Joanna N203
      1b Cieślak Beata N207
      1c Kulik Teresa N205
      1d Torbińska Magdalena N203
      1e Foryś Agnieszka N207
      2a Breńska-Robak Magdalena N220
      2b Tomala Agata N205
      2c Jaworska Martyna N204
      2d Izdebska-Wojna Agnieszka N204
      2e Grotek Katarzyna N222
      2f Świątek Luiza N222
      3a Marcinkiewicz Jolanta N206
      3b Piórkowska Kaja N206
      3c Adamczyk Urszula N221
      3d Krakowiak Iwona N220
      3e Kowalska Danuta N221
      4a Biniewska-Weremczuk Agnieszka 116
      4b Orlińska Anna 112
      4c Malinowska Magdalena 128
      4d Mazur Róża 134
      4e Gonciarz Anna 130
      4f Warzocha Anna 115
      4g Zienkiewicz Bogusława 111
      4h Romańczuk Marta 133
      5a Szypura Anna 012
      5b Busiło Małgorzata 210
      5c Bukalska Katarzyna 110
      5d Bednarczyk Barbara 013
      5e Antoniak Katarzyna 017
      5f Kruczyk Barbara 208
      5g Turska Monika 016
      5h Łobacz-Gryz Barbara 246
      6a Szewczyk Agnieszka 221
      6b Racinowska-Kalata Luiza 212
      6c Sikorska-Boruc Justyna 243
      6d Rak Agata 238
      6e Kiersznicka Aleksandra 203
      6f Tulej Beata 251
      6g Pasoń Iwona 254
      7a Tupalska Małgorzata 217
      7b Niedziałek Emilia 225
      7c Śmieszchalska Barbara 242
      7d Bień Anna 235
      8a Osiak Małgorzata 232
      8b Soból-Kaluga Izabela 227
      8c Hilla Lucyna 216
      8d Urbanowska Grażyna 204