•  

      Dyrektor Szkoły: Rafał Lisowski

      Wicedyrektor ds. Szkoły Podstawowej nr 350: Ewa Michalak-Wietrzychowska

      Wicedyrektor ds. Gimnzjum nr 85: Katarzyna Dobrogowska

      Wicedyrektor ds. Pomocy Pedagogicznej: Agnieszka Ostasz

      Wicedyrektor ds. IT: Marek Tyde

      Kierownik świetlicy szkolnej: Ewa Majcher

       

       

       

      Wychowawcy

       

       

      oddziały przedszkolne

      0a

      Anna Łaziuk

      Dagmara Orlikowska (Malinowska)

      0b

      Katarzyna Jadwiszczak

      Katarzyna Bukalska

      klasy pierwsze

      1a

      Magdalena Breńska – Robak

      1b

      Agata Tomala

      1c

      Martyna Stankiewicz

      1d

      Agnieszka Izdebska-Wojna

      1e

      Katarzyna Grotek (Zawojska)

      1f

      Luiza Świątek

      klasy drugie

      2a

      Jolanta Marcinkiewicz

      2b

      Kaja Piórkowska (Ogieniewska)

      2c

      Urszula Adamczuk

      2d

      Angelika Wieczorek

      2e

      Danuta Kowalska

       

       

      klasy trzecie

       

       

      3a

      Beata Cieślak

      3b

      Magdalena Torbińska

      3c

      Agnieszka Foryś

      3d

      Ewa Kwiecień

      3e

      Joanna Słowińska

      3f

      Katarzyna Wójcicka

      3g

      Iwona Krakowiak

      3h

      Anna Orlińska

      3j

      Kinga Kalbarczyk – Smarż

      3k

      Izabela Wnorowska

      klasy czwarte

      4a

      Anna Szypura

      4b

      Małgorzata Busiło

      4c

      Małgorzata Leśny

      4d

      Barbara Bednarczyk

      4e

      Justyna Kulpita

      4f

      Barbara Kruczyk

      4g

      Monika Turska

      4h

      Barbara Łobacz-Gryz

      klasy piąte

      5a

      Agnieszka Szewczyk

      5b

      Luiza Racinowska-Kalata

      5c

      Justyna Sikorska-Boruc

      5d

      Agata Rak

      5e

      Aleksandra Kiersznicka

      5f

      Beata Tulej

      5g

      Iwona Pasoń

      klasy szóste

      6a

      Małgorzata Tupalska

      6b

      Emilia Niedziałek

      6c

      Barbara Śmieszchalska

      6d

      Anna Krawczyk-Zagrodzka

      klasy siódme

      7a

      Małgorzata Osiak

      7b

      Izabela Soból-Kaluga

      7c

      Lucyna Hilla

      7d

      Grażyna Urbanowska

      gimnazjum

      3ag

      Bożena Bujas