• luty 2019

28 lutego 2019 r. - Tłusty czwartek

"Ile pyszności daje pączek, wie każdy, kto tylko weźmie go do rączek"… O słuszności tego zdania mogły się przekonać nasze przedszkolaki. Tłusty czwartek świętowaliśmy hucznie i bardzo słodko, czego dowodzić mogą miny naszych radosnych łasuchów. Mniam!

20 lutego 2019 r. - Spotkanie ze strażnikiem miejskim w klasie 0a

Jedną z naszych zerówek odwiedził strażnik miejski. Wspólnie z naszym gościem dzieci utrwaliły sobie numery alarmowe, a także uczyły się wzywać pomocy. Strażnik mówił też o bezpieczeństwie w domu, szkole i na ulicy.

20 lutego 2019 r. - Teatrzyk pt. "Zaczarowany kapturek"

Zaczarowany Kapturek czy Czerwony Kapturek? Jak to było? Czy czerwona czapeczka może kierować zachowaniem dziewczynki? Nasze przedszkolaki poznały dziś nową wersję znanej bajki. Dowiedziały się też, co to jest teatr pacynkowy i jak on działa. Okazuje się, że przy użyciu pacynek jeden aktor jest w stanie zrobić ciekawe przedstawienie z wieloma postaciami.

• 14 lutego 2019 r. - Bal Karnawałowy

W czwartek w naszym przedszkolu można było spotkać misie, królewny, strażaków, piratów, wróżki i wiele, wiele innych niezwykłych postaci. A wszystko z powodu Balu Karnawałowego zorganizowanego przez rodziców. Przedszkolaki miały tego dnia przygotowaną i pięknie udekorowaną salę gimnastyczną do tańców i zabaw, które poprowadziły panie animatorki. Wszystkim tego dnia dopisywał dobry humor!