• KONKURS MIĘDZYSZKOLNY

• "Neolegenda o Bemowie wyrażona Teatrzykiem  Kamishibai”

Zapraszamy uczniów klas czwartych i piątych szkoły podstawowej do udziału w konkursie plastyczno –literackim.

Należy wybrać miejsce w dzielnicy Bemowo (może to być nowy plac zabaw, pomnik, nowy budynek) i stworzyć do niego – neolegendę, czyli nową legendę.

Następnie należy zobrazować wymyślona historię na kilku (max 10) kartach A3.

Każda karta opatrzona jest treścią, która umieszczona jest po drugiej stronie kartki A3.

Kartki numerujemy i wkładamy do teczki, którą opisujemy swoimi danymi:

Imię i nazwisko, klasa, szkoła, tytuł pracy. Prace składamy w bibliotece w swojej szkole.

Wykonanie:

• praca plastyczna: technika płaska, format A3, praca wykonana samodzielnie, indywidualnie,

• praca literacka: wydruk komputerowy lub odręcznie napisana na odwrotnej stronie rysunku

Terminy.
          Prace przynosimy do biblioteki szkolnej do 9 listopada 2018 roku.

Prace ocenia jury powołane spośród nauczycieli SP nr 350.

16 listopada rozstrzygnięcie konkursu, ogłoszenie wyników, rozdanie nagród.

Nagrodzone prace będą prezentowane w bibliotece w Szkole Podstawowej nr 350 w Warszawie

Organizator:

Anna Gonciarz – bibliotekarz w SP nr 350 w Warszawie

Kontakt: biblszkolped@wp.pl

Zainteresowane sztuką kamishibai dzieci zapraszam na warsztaty- kontakt drogą mailową.