• REGULAMIN KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW SPORTOWYCH, W TYM BOISK
      ważny w okresie 26.06.2023r. – 31.08.2023r.

1. Boisko jest obiektem sportowym, którego administratorem jest Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 350 im. Armii Krajowej w Warszawie ul. Irzykowskiego 1a tel. 22 664 61 93 e-mail: sp350@eduwarszawa.pl zwany dalej Administratorem.
      2. Boisko dostępne jest dla wszystkich mieszkańców Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy.
      3. Korzystanie z boiska przez mieszkańców Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy jest bezpłatne.
      4. Terminy otwarcia boiska określa harmonogram „Otwartych Boisk” zamieszczony poniżej oraz publikowany przez Urząd Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy na stronie internetowej https://bemowo.um.warszawa.pl.
      5. W pozostałym czasie boisko jest wykorzystywane na potrzeby szkoły, zajęć pozalekcyjnych dla dzieci
        i młodzieży szkolnej oraz szkoleń sportowych prowadzonych przez kluby i stowarzyszenia sportowe.
      6. Dopuszcza się czasowe wyłączenia w funkcjonowaniu boiska w przypadku odpłatnego wynajęcia obiektu podmiotom trzecim przez Administratora lub organizowania imprez sportowych przez szkołę bądź zawodów przez Urząd Dzielnicy Bemowo.
      7. Sprzęt i urządzenia sportowe znajdujące się na boisku powinny być wykorzystywane zgodnie
        z ich przeznaczeniem i z zachowaniem podstawowych zasad bezpieczeństwa.
      8. Zabrania się użytkowania boiska niezgodnie z jego przeznaczeniem oraz w sposób, powodujący niebezpieczeństwo dla użytkowników boiska. W szczególności kategorycznie zabrania się na terenie boiska:
      • używania butów piłkarskich na metalowych korkach oraz kolców, butów na wysokim obcasie,
      • wprowadzania i użytkowania na terenie boiska sprzętu innego niż zgodny
        z przeznaczeniem boiska, w szczególności zabrania się użytkowania na terenie boiska rowerów, motorowerów, deskorolek, rolek itp.,
      • niszczenia płyty boiska i urządzeń sportowych,
      • zaśmiecania boiska, rozniecania ognia,
      • wprowadzania psów,
      • wnoszenia szklanych i metalowych opakowań, niebezpiecznych przedmiotów,
      • używania instrumentów wytwarzających hałas,
      • przeszkadzania innym użytkownikom boiska, zakłócania porządku, używania wulgarnych słów,
      • przebywania osobom będącym po spożyciu alkoholu lub będących pod wpływem środków odurzających,
      • palenia tytoniu, spożywania alkoholu oraz innych używek,
      • przebywania na boisku po godzinach jego otwarcia.
      1. W przypadku stwierdzenia, przed przystąpieniem do użytkowania boiska, uszkodzeń technicznych boiska, użytkownik ma bezwzględny obowiązek powiadomienia o zaistniałym fakcie Administratora, poprzez zgłoszenie w portierni lub sekretariacie Szkoły.
      2. W sytuacji niekorzystnych warunków atmosferycznych Administrator może zawiesić korzystanie
        z boiska.
      3. Użytkownicy korzystają z boiska na własną odpowiedzialność. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za wypadki powstałe
        w trakcie korzystania z obiektu.
      4. Osoby małoletnie mogą przebywać na terenie boiska jedynie za zgodą rodziców/opiekunów prawnych lub pod ich bezpośrednią opieką, przy czym dzieci do lat 7 mogą przebywać na terenie obiektu wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Rodzice/opiekunowie prawni ponoszą odpowiedzialność za bezpieczeństwo osób małoletnich przebywających na terenie boiska.
      5. W przypadku powstania szkód na osobie lub w mieniu, odpowiedzialność ponosi osoba, która wyrządziła szkodę lub jej rodzice/opiekunowie prawni.
      6. Za rzeczy pozostawione na boisku Administrator nie ponosi odpowiedzialności.
      7. Osoby korzystające z boiska zobowiązane są do bezwzględnego przestrzegania niniejszego regulaminu, przepisów ppoż. i bhp.
        W przypadku naruszenia postanowień regulaminu osoba upoważniona przez Administratora może zwrócić uwagę na niewłaściwe, niezgodne z  regulaminem zachowanie, nakazać opuszczenie boiska, wezwać Policję lub Straż Miejską.
      8. Wejście na teren boiska jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

W TERMINIE 3.07-4.08 DOSTĘP DO TERENU SZKOŁY ZAPEWNIA TYLKO FURTKA OD STRONY UL. WYKI CZYNNA W GODZ. 6:00-22:00