•  

    Kalendarium świetlicowe na rok szkolny 2017/2018

     

     

    Termin

    Nazwa

    Koordynatorzy

    1.

    1 września

    Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

    wszyscy nauczyciele

    wrzesień

    Konkurs plastyczny „Przyjaźń nie zna przeszkód”

    Ewelina Chrzanowska, Zofia Wieczorek, Natalia Kwaczyńska, Joanna Jaźwińska

    2.

    październik

    Mam Talent

    Ewelina Chrzanowska - koordynator, prowadzący: Zofia Wieczorek i Joanna Jaźwińska

     

    listopad

    Przeprowadzenie konwersatoriów pt.
    "Patriotyzm na co dzień. Co dla mnie oznacza bycie patriotą"

    Zofia Surmacz, 
    Bogusława Zienkiewicz-Sasin

    3.

    listopad

    Konkurs plastyczny "Wiązanka Przyjaźni"

    Bożena Pieniążek

    4.

    Andrzejki na wesoło

    wszyscy nauczyciele

     

    grudzień

    Konkurs plastyczny       „Bożonarodzeniowy stroik”

    Magdalena Tusińska

    5.

    styczeń

        Konkurs plastyczno-techniczny -"Mikołaju nasz…"                    

    Paulina Kolasa, Maja Komorowska,  Wiesława Rzedzicka, Barbara Moszyńska, Zofia Surmacz

    7.

    luty

    Dni Patrona Szkoły

    Zofia Surmacz, 
    Bogusława Zienkiewicz-Sasin

    8.

    marzec

    Dzień Kobiet

    wychowawcy świetlicy

     

     

    Konkurs "Przyjaźń ma moc !"

    Ewa Kraśkiewicz

    9.

    kwiecień

    Idol

    Paulina Kolasa, 

    10

    Maj

    Konkurs - "Śniadaniówka na medal"

    Anna Karos-Bakun, Renata Lesiak, Małgorzata Łyczek-Świderska

     

     

     

    Akcje całoroczne i okazjonalne

    l.p

    Nazwa akcji

    Opis

    Koordynator

    1.

    Akcja ogólnoświetlicowa "Najsympatyczniejszy Świetlik".

    Organizacja konkursu i comiesięczne przyznawanie nagród, wystawianie dyplomów.

    Wiesława Rzedzicka, Barbara Moszyńska, Bożena Pieniążek

    2.

    Najpiekniejsza "Sala Swietlicowa"

    Comiesięczne przeglądy sal, przyznawanie punktów zgodnie z regulaminem konkursu, nagroda na koniec roku

    Judyta Beńko, Krystyna Sikora, Ewelina Chrzanowska

    3.

    Mega Misja

    Zajęcia w salach świetlicowych zgodnie ze scenariuszami - Maga Misji - Fundacji Orange

    Magdalena Gronowska, Judyta Bieńko, wszyscy nauczyciele prowadzą zajęcia

    4.

    Magiczne podróże po świecie

    Zajęcia historyczno-geograficzne dla klas IV

    Bogusława Zienkiewicz-Sasin

    5.

    Magiczne podróże w czasie

    Zajęcia historyczno-geograficzne dla klas IV

    Zofia Surmacz

    6.

    Spotkania z muzyką

    Zajęcia muzyczne dla klas IV

    Marta Romańczuk

    7.

    Spotkania z poezją

    Zajęcia literackie (poznajemy poezję)

    Bożena Pieniążek

    8.

    Zabawy ruchowe z elementami korektywy

    Zajęcia sportowe dla klas IV

    Barbara Moszyńska