• Nagłówek

        •  

            Kalendarium świetlicowe na rok szkolny 2017/2018
               

           

           

          Termin

          Nazwa

          Koordynatorzy

          1.

          1 września

          Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

          wszyscy nauczyciele

          wrzesień

          Konkurs plastyczny „Przyjaźń nie zna przeszkód”

          Ewelina Chrzanowska, Zofia Wieczorek, Natalia Kwaczyńska, Joanna Jaźwińska

          2.

          październik

          Mam Talent

          Ewelina Chrzanowska - koordynator, prowadzący: Zofia Wieczorek i Joanna Jaźwińska

           

          listopad

          Przeprowadzenie konwersatoriów pt.
          "Patriotyzm na co dzień. Co dla mnie oznacza bycie patriotą"

          Zofia Surmacz, 
          Bogusława Zienkiewicz-Sasin

          3.

          listopad

          Konkurs plastyczny "Wiązanka Przyjaźni"

          Bożena Pieniążek

          4.

          Andrzejki na wesoło

          wszyscy nauczyciele

           

          grudzień

          Konkurs plastyczny       „Bożonarodzeniowy stroik”

          Magdalena Tusińska

          5.

          styczeń

              Konkurs plastyczno-techniczny -"Mikołaju nasz…"                    

          Paulina Kolasa, Maja Komorowska,  Wiesława Rzedzicka, Barbara Moszyńska, Zofia Surmacz

          7.

          luty

          Dni Patrona Szkoły

          Zofia Surmacz, 
          Bogusława Zienkiewicz-Sasin

          8.

          marzec

          Dzień Kobiet

          wychowawcy świetlicy

           

           

          Konkurs "Przyjaźń ma moc !"

          Ewa Kraśkiewicz

          9.

          kwiecień

          Idol

          Paulina Kolasa, 

          10

          Maj

          Konkurs - "Śniadaniówka na medal"

          Anna Karos-Bakun, Renata Lesiak, Małgorzata Łyczek-Świderska

           

           

           

          Akcje całoroczne i okazjonalne

          l.p

          Nazwa akcji

          Opis

          Koordynator

          1.

          Akcja ogólnoświetlicowa "Najsympatyczniejszy Świetlik".

          Organizacja konkursu i comiesięczne przyznawanie nagród, wystawianie dyplomów.

          Wiesława Rzedzicka, Barbara Moszyńska, Bożena Pieniążek

          2.

          Najpiekniejsza "Sala Swietlicowa"

          Comiesięczne przeglądy sal, przyznawanie punktów zgodnie z regulaminem konkursu, nagroda na koniec roku

          Judyta Beńko, Krystyna Sikora, Ewelina Chrzanowska

          3.

          Mega Misja

          Zajęcia w salach świetlicowych zgodnie ze scenariuszami - Maga Misji - Fundacji Orange

          Magdalena Gronowska, Judyta Bieńko, wszyscy nauczyciele prowadzą zajęcia

          4.

          Magiczne podróże po świecie

          Zajęcia historyczno-geograficzne dla klas IV

          Bogusława Zienkiewicz-Sasin

          5.

          Magiczne podróże w czasie

          Zajęcia historyczno-geograficzne dla klas IV

          Zofia Surmacz

          6.

          Spotkania z muzyką

          Zajęcia muzyczne dla klas IV

          Marta Romańczuk

          7.

          Spotkania z poezją

          Zajęcia literackie (poznajemy poezję)

          Bożena Pieniążek

          8.

          Zabawy ruchowe z elementami korektywy

          Zajęcia sportowe dla klas IV

          Barbara Moszyńska

           

           

    • Kontakty

      • Zespół Szkół nr 48 w Warszawie
      • sp350@edu.um.warszawa.pl
      • mtyde@wp.pl
      • 22 664-61-93
      • ul. Irzykowskiego 1a sp350.edupage.org
      • rlisowski@edu.um.warszawa.pl
  • Galeria zdjęć

    • Szkoła w Kamerunie
    • Wigilia z kombatantami
    • Jesienna poezja w świetlicy
    • Zapytaj o Polskę
    • Świetlicowy konkurs Mam Talent 2017
    • Ślubowanie klas pierwszych
    • Rusza świetlica
    • Rozpoczęcie roku szko. 2017/2018
    • UKS Irzyk wygrywa na Narodowym
    • Tadek Niejadek
    • Świąteczny tydzień w świetlicy
    • Zdjęcia szkoły