• Zajęcia pozalekcyjna dla klas 1-3
        Szkoł
        y Podstawowej nr 350
        w roku szkolnym 2017/2018

         

        zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia uczniów

         

        Nazwisko

        Imię

        Nazwa zajęć

        termin

        sala

         

        Marcinkiewicz

        Jolanta

        Koło matematyczne dla klasy 2 a

        Piątek

        9:55 - 10:40

        s.016

        Tomala

        Agata

        Koło czytelnicze dla klasy 1 b

        Piątek

        11:45 - 12:30

        s.02

        Orlińska

        Anna

        Koło matematyczne dla uczniów zdolnych z klas 3 F i 3 H

        -

        -

        Słowińska

        Joanna

        Koło matematyczne dla klasy 3 e

        Środa

        9:55 - 10:40

        227b

        Słowińska

        Joanna

        Zajęcia indywidualne dla klasy 3 e

        Piątek

        10:50 - 11:35

        227b

        Wójcicka

        Katarzyna

        Koło matematyczne dla uczniów zdolnych z klasy 3 f

        Piątek

        11:45 - 12:30

        227b

        Krakowiak

        Iwona

        Koło matematyczno-przyrodnicze dla uczniów zdolnych z klasy 3 g

        Czwartek

        13:00 - 13:45

        227b

        Krakowiak

        Iwona

        Wyszywanki

        Wtorek

        12:40 - 13:25

        227

        Breńska-Robak

        Magdalena

        „Poranek z książką i podróże po Europie” - koło dla klasy 1 a

        Środa

        8:00 - 8:45

        235

         

         

        zajęcia wyrównawcze

         

        Nazwisko

        Imię

        Nazwa zajęć

        termin

        sala

        Kalbarczyk- Smarż

        Kinga

        Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klasy 3 j

        Poniedziałek

        15:35 - 16:20

        221

        Kowalska

        Danuta

        Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klasy 2 e

        Środa

        8:00 - 8:45

        242

        Piórkowska

        Kaja

        Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klasy 2 b

        Wtorek

        10:50 - 11:35

        06

        Marcinkiewicz

        Jolanta

        Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klasy 2 a

        Czwartek

        12:50 - 13:35

        216

        Orlińska

        Anna

        Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klasy 3 h

         

        Czwartek

         14:40 - 15:35

        243

        Wnorowska

        Izabela

        Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klasy 3 k

        Wtorek

        9:55 - 10:40

        s.06

        Cieślak

        Beata

        Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klasy 3 a

        Piątek

        9:55 - 10:40

        s.017

        Kwiecień

        Ewa

        Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klasy 3 d

        Środa

        12:50 - 13:35

        227

        Torbińska

        Magdalena

        Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klasy 3 b

        Środa

        12:50 - 13:35

        238

        Słowińska

        Joanna

        Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klasy 3 e

        Poniedziałek

        9:55 - 10:40

        227b

        Wieczorek

        Angelika

        Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klasy 2 d

        Piątek

        9:55 - 10:40

        Holl

         

         

        Zajęcia pozalekcyjne dla klas 4-7 Szkoły Podstawowej nr 350
        w roku szkolnym 2017/2018

         

        zajęcia dla uczniów uzdolnionych

         

        Nazwisko

        Imię

        Nazwa zajęć

        termin

        sala

        Antoniak

        Katarzyna

        Koło plastyczno-techniczne dla zainteresowanych uczniów klas 4

        Poniedziałek

        1 lekcja

        208

        Bednarczyk

        Barbara

        spotkania samorządu uczniowskiego szkoły podstawowej

        Wtorek

        4 lekcja

        246

        Bednarczyk

        Barbara

        spotkania samorządu uczniowskiego szkoły podstawowej

        Wtorek

        8 lekcja

        246

        Bujas

        Bożena

        Zajęcia dla uczniów klasy 6a podnoszące umiejętności matematyczne

        Czwartek

        lekcja 0

        112

        Bujas

        Bożena

        Zajęcia dla uczniów klasy 5d podnoszące umiejętności matematyczne

        Piątek 0

         lekcja

        112

        Górecka

        Ewa

        Koło historyczne dla uczniów klasy 4f

        Poniedziałek

        3 lekcja

        holl

        Górecka

        Ewa

        Koło historyczne dla uczniów klasy 4a, 4b

        Poniedziałek

        4 lekcja

        holl

        Grzywacz

        Aleksandra

        Koło języka hiszpańskiego dla klas 7

        Poniedziałek

        10 lekcja,

        Piątek

        0 lekcja

        038

        Hilla

        Lucyna

        koło matematyczne dla uczniów uzdolnionych

        Środa

        8 lekcja

        112

        Kulpita

        Justyna

        Zajęcia podnoszące umiejętności matematyczne

        Wtorek

        1 lekcja

        116

        Krawczyk-Zagrodzka

        Anna

        chór szkolny dla uczniów szkoły podstawowej

        Środa

        7 lekcja

        133

        Krawczyk-Zagrodzka

        Anna

        Zajęcia dla uczniów uzdolnionych wokalnie

        Czwartek

        7 lekcja

        133

        Leśny

        Małgorzata

        Koło polonistyczne dla uczniów klasy 4e

        Poniedziałek

        7 lekcja

        046

        Leśny

        Małgorzata

        Koło polonistyczne dla uczniów klasy 4b

        Środa

        4 lekcja

        czyt

        Łobacz-Gryz

        Barbara

        Koło przyrodnicze dla uczniów klasy 4h

        Poniedziałek

        7 lekcja

        210

        Łobacz-Gryz

        Barbara

        Koło przyrodnicze dla uczniów klas 4d i 4e

        Środa

        7 lekcja

        208

        Łukasiewicz

        Beata

        j. niemiecki – koło dla uczniów klas 4

        Czwartek

        7 lekcja

        9

        Łukasiewicz

        Beata

        j. niemiecki – koło dla uczniów klas 5

        Poniedziałek

        8 lekcja

        115

        Łukasiewicz

        Beata

        j. niemiecki – koło dla uczniów klas 6

        Poniedziałek

        7 lekcja

        116

        Łukasiewicz

        Beata

        j. niemiecki – koło dla uczniów klas 7

        Czwartek

        8 lekcja

        112

        Malinowska

        Magdalena

        Koło informatyczne dla uczniów klas 4-7

        Środa

        5 lekcja

        10

        Niedziałek

        Emilia

        spotkania samorządu uczniowskiego szkoły podstawowej

        czwartek

        8 lekcja

        134

        Niedziałek

        Emilia

        spotkania samorządu uczniowskiego szkoły podstawowej

        Czwartek

        7 lekcja

        (co drugi tydzień)

        134

        Ośko

        Magdalena

        Zajęcia podnoszące umiejętności matematyczne

        Poniedziałek 9,10 lekcja

        254

        Racinowska-Kalata

        Luiza

        Klub Młodych Odkrywców – koło przyrodnicze dla klas 7

        Piątek

        0 lekcja

        128

        Rak

        Agata

        „Art. Inspiracje” – koło plastyczne

        Wtorek

        7 lekcja

        133

        Szewczyk

        Agnieszka

        Koło - matematyka dla bystrzaków

        Poniedziałek

        0 lekcja

        (co drugi tydzień)

        116

        Szypura

        Anna

        Edukacja medialna i filmowa – koło zainteresowań dla klasy 4a

        Poniedziałek

        10 lekcja

        208

        Tupalska

        Małgorzata

        wolontariat – spotkania formacyjne dla uczniów klas 6-7

        Piątek

        1 lekcja

        111

        Tulej

        Beata

        koło przyrodnicze dla klas 6 z elementami badawczymi w ramach Międzynarodowego Programu GLOBE

        Piątek

        1 lekcja

        251

        Tulej

        Beata

        Koło geograficzne dla klas 7

        Poniedziałek

        1 lekcja

        251

        Topór

        Agnieszka

        Koło przyrodniczo-ekologiczne dla klasy 4c

        Czwartek

        7 lekcja

        Zapl 227

        Turska

        Monika

        Koło polonistyczne dla uczniów klasy 4g

        Wtorek

        4 lekcja

        246

        Turska

        Monika

        Dyskusyjny Klub Książki

        Wtorek

        8 lekcja

        246

        Urbanowska

        Grażyna

        Koło matematyczne dla zainteresowanych uczniów klasy 7d

        Piątek

        0 lekcja

        204

        Warzocha

        Anna

        Zajęcia z robotyki „Lubię to!”

        Czwartek

        7,8 lekcja

        252

         

         

        inne zajęcia pozalekcyjne

         

        Nazwisko

        Imię

        Nazwa zajęć

        termin

        sala

        Bernard

        Jan

        SKS – tenis stołowy dla klas 4

        Środa

        2 lekcja

        SG

        Bernard

        Jan

        SKS – tenis stołowy dla klas 6

        Piątek 8 lekcja

        SG

        Górecka

        Maria

        Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego dla klas 4

        Piątek

        3 lekcja

        9

        Hilla

        Lucyna

        „Matematyka nie tylko dla orłów”– zajęcia wyrównawcze  dla klasy 6c

        Wtorek

        6 lekcja

        Zapl 112

        Hilla

        Lucyna

        „Matematyka nie tylko dla orłów”– zajęcia wyrównawcze  dla klasy 7a

        Piątek

        8 lekcja

        112

        Hilla

        Lucyna

        „Matematyka nie tylko dla orłów”– zajęcia wyrównawcze  dla klasy 7c

        Piątek

        1 lekcja

        2s

        Kiersznicka

        Aleksandra

        SKS dla dziewcząt klas 5

        Środa

        9, 10 lekcja

        SG

        Kruczyk

        Barbara

        SKS dla uczniów klas 6

        Poniedziałek

        8,9 lekcja

         

        Leśny

        Małgorzata

        Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego dla uczniów klas 4

        Wtorek

        8 lekcja

        046

        Mazur

        Róża

        SKS dla dziewcząt klas 4

        Czwartek

        9, 10 lekcja

        SG

        Niedziałek

        Emilia

        Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

        Czwartek

        7 lekcja

        (co drugi tydzień)

        134

        Niedziałek

        Emilia

        Koło wzajemnego wsparcia z j. polskiego

        Wtorek 6 lekcja

        134

        Osiak

        Małgorzata

        Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego

        Środa

        7 lekcja

        130

        Parol

        Marta

        Zajęcia wyrównawczo-doskonaląco z j. angielskiego dla uczniów klas 4-6

        Czwartek

        8 lekcja

        038

        Pasoń

        Iwona

        SKS dla chłopców klas 5 i 6

        Czwartek

        8, 9 lekcja

        SG

        Sikorska-Boruc

        Justyna

        „Dobry, lepszy, najlepszy” – zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego

        Czwartek

        7 lekcja

        115

        Słomiński

        Krzysztof

        zajęcia dla uczniów klas 7 wyrównujące umiejętności z j. angielskiego

        Poniedziałek

        9 lekcja

        039

        Soból-Kaluga

        Izabela

        Konsultacje z języka polskiego dla zainteresowanych z klas 5b, 5e, 7b

        Wtorek

        1 lekcja

        115

        Stańczak

        Włodzimierz

        SKS dla chłopców klas 4,5 i 6

        Piątek

        8, 9 lekcja

        SG

        Szewczyk

        Agnieszka

        matematyka – zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne

        Poniedziałek

        0 lekcja

        (co drugi tydzień)

        116

        Szypura

        Anna

        Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego dla klas 4

        Wtorek

        7 lekcja

        208

        Śmieszchalska

        Barbara

        zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne z historii dla uczniów klas 4-7

        Poniedziałek

        8,9 lekcja

        116