• październik

18 października 2018 r. – Wyjście do parku grupy „Jeżyki”

Piękna pogoda zachęciła grupę „Jeżyków” do wybrania się na poszukiwania Pani Jesieni w pobliskim Parku Górczewska. Dzieci zebrały dużo pięknych, jesiennych liści, które stały się ozdobą kącika przyrody.

16 października 2018 r.
            Przedstawienie pt. „Magiczne słowa”

Tego dnia przedszkolaki z naszych oddziałów przedszkolnych po raz pierwszy stały się widzami sztuki teatralnej. Dzięki spektaklowi pt. „Magiczne słowa” dowiedziały się, jak ważne jest słuchanie rodziców.

•  10 października 2018 r. – Święto Drzewa

Dzisiaj w każdej grupie przedszkolnej odbyły się zajęcia związane ze Świętem Drzewa.
            W klasie 0dzieci po raz pierwszy w tym roku szkolnym pracowały przy użyciu innowacji pedagogicznej dotyczącej plastyki. Wszystkie przedszkolaki dowiedziały się tego dnia, jak wielkie znaczenie mają drzewa dla życia na Ziemi. To pewnie stąd te uściski…