• listopad

26 listopada 2018 r. – Dzień Pluszowego Misia

Kangurki i Jeżyki spotkały się dziś w sali Misiów, by wspólnie świętować ich dzień. Dzieci bawiły się misiami przyniesionymi z domu, słuchały „misiowych piosenek” i rozsmakowały się w misiowym przysmaku, czyli słodkim miodzie.

23 listopada 2018 r. – Dzień Życzliwości

Dzisiaj w młodszych grupach przedszkolnych odbyły się zajęcia dotyczące życzliwości. Zorganizowała je nasza Pani Psycholog, Katarzyna Grotek. Dzieci obserwowały scenki odgrywane przez starsze koleżanki ze szkoły i nauczyły się, że życzliwość to dbanie o dobro innych.

21 listopada 2018 r. – Warsztaty Bębniarskie

Co to za hałas? Co tu się dzieje? Takie pytania zadawali sobie wszyscy, którzy w środę przemierzali przedszkolny korytarz. Okazało się, że to przedszkolaki grały na prawdziwych afrykańskich bębnach Djembe! Warsztaty bębniarskie, które przeprowadził muzyk Gaspard Conde, naładowały przedszkolaków niezwykle pozytywną energią na długi czas!

•  16 listopada 2018 r. – Przedstawienie pt. „Księżniczka Muzalinda poznaje świat”

Dzisiaj do naszego przedszkola przyjechał teatrzyk. Dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych były widzami pierwszego z cyklu spektakli o księżniczce Muzalindzie, która zabrała nas w podróż do słonecznej Hiszpanii.

15 listopada 2018 r. – Pasowanie na Przedszkolaka

Tego dnia dzieci z młodszych grup zostały oficjalnie włączone do grona Przedszkolaków Oddziałów Przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 350. By zasłużyć na ten tytuł Misie, Kangurki i Jeżyki musiały powiedzieć wierszyk, zaśpiewać piosenkę, wykonać zadanie sportowe, a na koniec zjeść cytrynę!

„Polskie symbole narodowe”
            02.11.2018 r.-15.11.2018 r.

100lecie odzyskania przez Polskę niepodległości stało się okazją do ogłoszenia kolejnego konkursu plastycznego w naszym przedszkolu. Jego organizacją zajęła się Pani Ewa z grupy Kangurków. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Poniżej lista laureatów:

I miejsce Marysia i Kornelka z grupy Kangurków

II miejsce Natalka z grupy 0

III miejsce Ola z grupy Jeżyki

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie wszystkim uczestnikom, a laureatom gratulujemy.

11 listopada 2018 r. – 100-lecie Niepodległości

Z okazji Święta Niepodległości grupa 0przygotowała przedstawienie, na które zaprosiła wszystkie grupy przedszkolne. Dzieci mogły posłuchać patriotycznych wierszy i piosenek. Wydawały się bardzo zaciekawione tą zapewne pierwszą tak uroczystą lekcją historii w ich życiu.